Jump to content

Ore Monogatari!! (24/24) [AniSekai Fansub]

Recommended Posts

• Administrators

Ore Monogatari!! (Spring 2015)

1. PG-13
  2. 24 episodes
  3. 22 minutes
  4. TV

Details

1. Rating
    7.9/295K
  2. Source
    Manga
  3. Aired
    Apr 9, 2015 - Sep 24, 2015
  4. Status
    Finished Airing
  5. Studio
      • Madhouse
  6. Producer
      • VAP
      • Nippon Television Network
      • Shueisha
  7. Licensor
      • Sentai Filmworks
  8. Genres

Cast

1. Takeo Gouda
  2. Makoto Sunakawa
  3. Rinko Yamato

Crew

• Director
    • Sound Director
    • Episode Director
    • Storyboard
    • Assistant Director

With his muscular build and tall stature, Takeo Gouda is no ordinary high school freshman. However, behind Takeo's intimidating appearance lies a pure heart of gold, and he is considered a hero by his male peers for his courage and chivalry.

Unfortunately for Takeo, his appearance does not bode well for his love life. As if his looks were not already enough to scare the opposite sex away, Takeo's cool, handsome best friend and constant companion Makoto Sunakawa easily, and unintentionally, steals the hearts of the female students—including every girl Takeo has ever liked.

One day, when Takeo saves cute Rinko Yamato from being molested, he falls in love with her instantly. Unfortunately, he suspects that she might be interested in Sunakawa. Despite his romantic feelings for Yamato continuing to bloom, Takeo decides to act as her cupid, even as he yearns for his own love story. written by https://myanimelist.net/
  1. #285 popularity
  2. 611K members
  3. 5K favorites
Updated
  • All Names
  • English My Love Story!!
  • Original 俺物語!!
  • Other Names Ore Monogatari!!, My Story!!

Çevirmen: Hdeyr
Redakte: Sugarsoldier
Editör: Ronron
Encoder: MaxweLL

- Klasör Linkleri -

:yandex:

• Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...

İlk bölüm için teşekkürler :) Beklediğim gibi iyi serilerden biri 24 bölüm olması da cabası :)

Shoujo türünü pek izlemem çünkü genellikle baş karakteri kız oluyor(genellikle değil ilk defa erkek olan gördüm başka var mı bilmiyorum.) ama bu seri güzel olacak. Mangasını okumadım. animesini haftalık bekleriz artık :)

Kız Takeoy'a Takeo kıza tutulmuş gibi(belkide kız şimdiye kadar erkeklerle hiç arası yoktur sadece hayran olmuşta olabilir) ama hep sevdiği Kızlar Makato'ya açıldıkları için Takeo vazgeçiyor gibi hatta Makato'ya destek olmaya çalşıyor. Hatta Makoto da kıza aşık olacak gibi. ilk bölümlük değerlendirme böyleydi nasıl olacak

• 3 weeks later...

Güzel seri, çok beğendim :) Alışılmışın dışında ve konuyu işleyişi de güzel. Takeo ve Sunakawa nın arasındaki arkadaşlıkta çok hoşuma gitti :) Umarım böyle devam ederler. İlgilendiğiniz için teşekkürler :147:

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Onu ben şey yapmışımdır sanırım büyük ihtimal :D Dünden beri şeysizdim gomennasai :|

Ana sayfaya "Seri tamamlanmıştır" yazan arkadaşa selam olsun. Emeğinize sağlık arkadaşlar.

Ore Monogatari 10.bölüm v2 olarak değiştirilip eklenmiştir. Çabaları ve yardımları için @Ronron'a (Gönüllerin düzenlemecisi) @libero1i (Onur-sama) ve @Bustero (Ufuk Senpaiye) arkadaşlarımıza teşekkürü borç bilirim. İyi seyirler.

Kendimi ABD başkanı gibi hissettim su an xdxdxd bisi yapmadım şahsen ben vururum seni samet bu ne ya utandım .s.s.s kaydol xD .p[emoji12] [emoji39]

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ore Monogatari 10.bölüm v2 olarak değiştirilip eklenmiştir. Çabaları ve yardımları için @Ronron'a (Gönüllerin düzenlemecisi) @libero1i (Onur-sama) ve @Bustero (Ufuk Senpaiye) arkadaşlarımıza teşekkürü borç bilirim. İyi seyirler.

Kendimi ABD başkanı gibi hissettim su an xdxdxd bisi yapmadım şahsen ben vururum seni samet bu ne ya utandım .s.s.s kaydol xD .p[emoji12] [emoji39] ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu meslekte yaşamakta, ölmekte ekip işidir :P Yaşamakta, ölmekte :P Herkesin ellerinden geldiğince yardım etmesi, bir işe kollarını sıvaması, yardımcı olmaya çalışması, yeri gelince fikir alışverişinde bulunmamız, bilmediklerimizi öğretmemiz, öğrenmemiz hoşuma gitti abla.Takım ruhu diyoruz ya benim gözümde budur "takım çalışması". Böyle arkadaşlarımız "DOST" diyebileceğimiz insanların olması çok güzel bir şey. Böyle oldukça önümüzdeki tabuları yıkacağımızdan eminim. Hep birlikte daha ileriye!

( Bu kadar uzun yazmama gerek yoktu belki de ama yazmak istedim. Okurken sıkılan arkadaşlar olabilir onlardanda gönülden özür dilerim hayırlı geceler dilerim )

Yeni sezona dala dala bu seriyi unuttum ben ya.

Boş bir vaktimde aradan çıkartırım artık nasılsa güncele yetişmişiz seride.

Emeğinize sağlık arkadaşlar.

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.