Jump to content
libero1i

Ore Monogatari!! (24/24) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

20946-AwT7rn1GK5BA.jpg

Çevirmen: Hdeyr

Redakte: Sugarsoldier

Düzenleme: Ronron

Encode: MaxweLL

Tür: Romantik, Komedi, Shoujo

Bölüm sayısı: 24

Orjinal İsmi: 俺物語‼

Yayın Tarihi: 9 Nisan 2015

Kategori: TV Serisi  

Konu:

Gouda Takeo, lise birinci sınıf öğrencisidir. (Tahmini olarak) ağırlığı 120 kg, boyu 2 metredir. Günlerini kızlar arasında süper popüler olan, henüz duyarsız olan çocukluk arkadaşı Sunakawa ile barış içinde geçirmektedir. Bir gün trenle okula giderken, Takeo, Yamato adlı bir kızı, sapığın elinden sapıklık yapacakken kurtarır. Bu, Takeo için yeni bir baharın başlangıcı mı olacaktır?

Trailer

KLASÖR LİNKLERİ

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

24 Bölüm mü Allah sabır versin :D

Başarılar gençler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni seriniz hayırlı olsun hacılar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk bölüm için teşekkürler :) Beklediğim gibi iyi serilerden biri 24 bölüm olması da cabası :)

Shoujo türünü pek izlemem çünkü genellikle baş karakteri kız oluyor(genellikle değil ilk defa erkek olan gördüm başka var mı bilmiyorum.) ama bu seri güzel olacak. Mangasını okumadım. animesini haftalık bekleriz artık :)

Kız Takeoy'a Takeo kıza tutulmuş gibi(belkide kız şimdiye kadar erkeklerle hiç arası yoktur sadece hayran olmuşta olabilir) ama hep sevdiği Kızlar Makato'ya açıldıkları için Takeo vazgeçiyor gibi hatta Makato'ya destek olmaya çalşıyor. Hatta Makoto da kıza aşık olacak gibi. ilk bölümlük değerlendirme böyleydi nasıl olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel seri, çok beğendim :) Alışılmışın dışında ve konuyu işleyişi de güzel. Takeo ve Sunakawa nın arasındaki arkadaşlıkta çok hoşuma gitti :) Umarım böyle devam ederler. İlgilendiğiniz için teşekkürler :147:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Ore Monogatari!! ilk (1,2,3v2) 4,5,6. Bölümler eklenmiştir. İyi seyirler.

Redakte: Sugarsoldier

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yohoho! Aylardır bunu bekliyordum. Yokatta~ :127: Elinize sağlık, bölümler için teşekkürler. ^-^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Ore Monogatari!! 7, 8, 9, 10, ve 11.Bölümler Eklenmiştir. İyi seyirler.

Redakte: sugarsoldier

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ana sayfaya "Seri tamamlanmıştır" yazan arkadaşa selam olsun.

Emeğinize sağlık arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Onu ben şey yapmışımdır sanırım büyük ihtimal :D Dünden beri şeysizdim gomennasai :|

Ana sayfaya "Seri tamamlanmıştır" yazan arkadaşa selam olsun. Emeğinize sağlık arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne güzel haber çok güzel haber :9: Teşekkürler, elinize sağlık ^-^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Ore Monogatari 10.bölüm v2 olarak değiştirilip eklenmiştir. Çabaları ve yardımları için @Ronron'a (Gönüllerin düzenlemecisi) @libero1i (Onur-sama) ve @Bustero (Ufuk Senpaiye) arkadaşlarımıza teşekkürü borç bilirim. İyi seyirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ore Monogatari 10.bölüm v2 olarak değiştirilip eklenmiştir. Çabaları ve yardımları için @Ronron'a (Gönüllerin düzenlemecisi) @libero1i (Onur-sama) ve @Bustero (Ufuk Senpaiye) arkadaşlarımıza teşekkürü borç bilirim. İyi seyirler.

Kendimi ABD başkanı gibi hissettim su an xdxdxd bisi yapmadım şahsen ben vururum seni samet bu ne ya utandım .s.s.s kaydol xD .p[emoji12] [emoji39]

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık. (:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Kendimi ABD başkanı gibi hissettim su an xdxdxd bisi yapmadım şahsen ben vururum seni samet bu ne ya utandım .s.s.s kaydol xD .p[emoji12] [emoji39] ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu meslekte yaşamakta, ölmekte ekip işidir :P Yaşamakta, ölmekte :P Herkesin ellerinden geldiğince yardım etmesi, bir işe kollarını sıvaması, yardımcı olmaya çalışması, yeri gelince fikir alışverişinde bulunmamız, bilmediklerimizi öğretmemiz, öğrenmemiz hoşuma gitti abla.Takım ruhu diyoruz ya benim gözümde budur "takım çalışması". Böyle arkadaşlarımız "DOST" diyebileceğimiz insanların olması çok güzel bir şey. Böyle oldukça önümüzdeki tabuları yıkacağımızdan eminim. Hep birlikte daha ileriye!

( Bu kadar uzun yazmama gerek yoktu belki de ama yazmak istedim. Okurken sıkılan arkadaşlar olabilir onlardanda gönülden özür dilerim hayırlı geceler dilerim )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Elinize sağlık arkadaşlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Ore Monogatari!! 12, 13 ve 14.Bölümler eklenmiştir. İyi seyirler.

Çeviri: Hdeyr

Encoder: MaxweLL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık. ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni sezona dala dala bu seriyi unuttum ben ya.

Boş bir vaktimde aradan çıkartırım artık nasılsa güncele yetişmişiz seride.

Emeğinize sağlık arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık arkadaşlar, gördüğümden beri bilgisayarıma kavuşacağım ânı bekliyordum... Yeni bölümler için teşekkürler. ^-^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Ore Monogatari!! 15.Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.

Encode: Deat H Note

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emeginize sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.