Jump to content
M312

Shingeki No Kyojin : The Live Action Movie - Resmi Fragman

Öne Çıkarılan Mesaj

aramajapan_attack-on-titan.jpg

Resmi fragmanını yayınlamışlar. Film bu sene içinde Avustralya ve Yeni Zelanda'da gösterime çıkacak. Biz ne zaman izleyebiliriz bilemiyorum. Efektler güzel bakalım. Film olarak ne kadar başarılı olacak bilemiyorum. Şu aletle havada uçarkenki efektler güzel olursa iyi yapmışlardır bence seriyi :)

 

 

Serinin Kısaca Tanıtımı :

 

100 yıl önce, Dünyada aniden titanlar görülür. İnsan uygarlığı  titanlardan dolayı çöküşe geçmiştir. İnsanlar kendilerini savunmak için kocaman duvarlar inşa etmişlerdir. Büyük duvarlar arasında insanlar barış içinde yaşamışlardır fakat 100 yıl sonra, Büyük duvar kırılır.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Holaaa süpper haber bir an önce izlesek keşkeeee xD XD xD

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eren'i sevdim :D Bana güzel olacakmış gibi geldi efektler falan ^^

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Madem resmi fragman, biraz daha ayrıntı gösterseydiler. Titanları net göstermemişler, manevra teçhizatlarıyla ilgilide bir şey gösterilmemiş. Ne saklıyor bunlar :18: Ve sevimli Pixis-san fragmandaki siyah üniformalı kişi değildir umarım...Ve atmosfer eksikliği mi desem, bir şeyler yerine tam oturmamış gibi, yada ben ısınamadım sanırım :D Umarım söylediklerimden dolayı utanmama sebep olurlar da güzel bir yapım ortaya çıkarırlar :D

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

En az animesi kadar sağlam olacağa benziyor. Kesinlikle izlemeye değecek birşey geliyor. 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×