Jump to content
lightnovelturkce

Light Novel

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba arkadaşlar, ülkemizde light novelleri bilip okuyan kişi sayısı çokk az.İzlediğiniz anime ve okuduğunuz mangaların light novellerle yapıldığını duymuşssunuzdur. Light novelleri seven bizler, light novelleri size tanıtıp daha fazla kişinin sevmesini istiyoruz. Ve size bunu sevdirdikce, daha fazla light noveli Türkçeye kazandırmak istiyoruz. Yardımlarınızı ve takiplerini dört gözle bekliyoruz. Arkadaşlar günük bir bölüm çeviriyoruz.

sitemiz : lightnovelturkce.wordpress.com

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar light novel sitesi açtık. Amacımız light noveli sevdirmek ve daha fazla insana ulaşmak. Hemde daha fazla light novel çevirmek. Site mizin adı:  https://lightnovelturkce.wordpress.com                   

MGA(MARTİAL GOD ASURA)

Potansiyelin olsa bile bu senin, dahi olduğun anlamına gelmez. Gizemli dövüş sanatları öğrenebilirsin, ve bir öğretmen olmadan öğrenebilirsin.

Gücün olsa bile, değerli hazinelerine sahip olmana rağmen, benim ruh ordumu yenmen mümkün olmayabilir.

Kimim ben? Dünyada yaşayan herkes beni Asura olarak görüyor fakat ben bilmiyordum. Bu yüzden Asura olarak bir dövüş tanrısına dönüştüm.

001002 , 003 , 004 , 005 , 006007008009010011012013 ,            ,  014 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitemizin çevirdiği bir başka light novel

Battle Through The Heavens

Bu dünyada hiçbir sihir mevcut değildir. Güçlülerin kural koyduğu ve zayıfların uymak zorunda olduğu bir dünya. Çekici hazinelerle ve güzelliklerle dolu bir dünya ama aynı zaman da, öngörülemeyen tehlikelerle dolu. Üç yıl önce, Xiao Yan yüzyıllar boyu görülmeyen bir yetenek gösterdi ve aniden tüm gücünü kaybetti. Onun güçleri, ünü ve annesine olan sözü. Ne tür bir büyü onun tüm güçlerini kaybetmesine neden oldu? Ve neden nişanlısı aniden kendini gösterdi?

001

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin. Devamını getirirsiniz umarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin. Devamını getirirsiniz umarım.

Teşekkürler. sitemizi face sayfamızı takip etmeyi unutmayın lütfen :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çevirmen Aranıyor

Arkadaşlar birkaç gün önce sitemize bir düzenleyici katıldı. Ve sitemizde çevirdiğimiz bölümler, daha anlaşılır ve düzgün olmaya başladı.Amacım tek bir seriye bağlı kalmak değil.Sitede birden fazla seriyi, yayınlamak istiyorum.Benim şuan ki durumumla, 1 günde çeviri ve düzenlemeyle uğraşıyoruz.Hızlı olduğumuzu düşünüyorum ancak yeterli olduğunu düşünmüyorum.O yüzden verdiğimiz bölümlerin yarısını bile çevirebilecek kişiler arıyoruz.Lütfen sadece okuyup geçmeyin.Bilin ki bunları okumanız ve keyif almanız için yayınlıyoruz.İletişime geçmek isteyenler, bana [email protected] mail adresinden ulaşabilirler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Şuan sitemize çevirmen ve çevirilerimizi kontrol edecek arkadaşlar arıyoruz. Çeviride kendine güveniyor yada kendini geliştirmek istiyorsanız başvurabilirsiniz.Eğer çeviri yapamam diyorsanız, neden gelip çevirdiğimiz serileri kontrol etmiyorsunuz. Şuan MGA'da çevirdiğimiz bölümler yayınladığımızdan fazla. Ancak kontrolcü arkadaşımızın işi fazla olduğundan günde bir tane yayınlamaktayız. Eğer kontrol edecek daha fazla arkadaş aramızda olursa daha fazla seri çevirebileceğimizi düşünüyorum. Türkçe'de yazım, imla ve devrik cümle bulup bunu düzenlemede kendine güvenen arkadaşlar bana ulaşabilirsiniz.

iletişim: [email protected] yada buradan iletişime geçebilirsiniz.

images?q=tbn:ANd9GcTFUDj9XJx1mSu5YgavBCyZA1wfqd8A4ba0RJmNExWbK4n7RiqJ

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri için wertyul ve düzenleme/kontrol için falcon ve Ahmet_61 arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar MGA 18.Bölüm  güceli gelmiştir.

https://lightnovelturkce.wordpress.com/2015/05/27/mga-18-bolum-ormandaki-ciglik/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar dünün telafisi olarak bugün iki bölüm birden yayınlıyoruz. Çevirmen arkadaşlar wertyul, falcon ve düzenleyen arkadaş Ahmet_61 arkadaşlara teşekkür ederiz.

20.bölüm : https://lightnovelturkce.wordpress.com/2015/05/30/mga-20-bolum-bin-kemik-mezarligi/

21.bölüm : https://lightnovelturkce.wordpress.com/2015/05/30/mga-21-bolum-degisim/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitemizde yeni bit lightnovel daha yayınlanmaya başlıyor. Seveceğinizi düşünüyorum.Keyifli okumalar.

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou

width=190 height=378https://i2.wp.com/i62.tinypic.com/296gqrp.jpg?resize=254%2C504[/img]

Konu:

Her şey bir sınıf öğrencinin başka bir dünyaya transferi ile başlıyor. Nagumo Hajime`de bu öğrencilerden bir tanesi; hayatta hiç bir hedefi olmayan, hatta arkadaşlarının beceriksiz dedikleri biriydi.

Transfer oldukları dünyada çeşitli ırklar vardı ve bunlardan bir tanesinin insan ırkını toptan yok etme ihtimali vardı. Transfer olan bu sınıfta aslında bunları durdurmak için bir çeşit kahraman olarak çağrılmıştı. Hepsine birbirinden farklı yetenekler bahsedilmişti. Ama gel gör ki Hajime için bu geçerli değildi. Diğer herkes güzel siniflar (Oyunlardan bidiginiz savasci, okçu, büyücü tarzi) almasına rağmen Hajime `snerjist` adli bir sınıfla dogmustu ve güçleri gayet sıradandı. `Snerjist` diğer bir deyişle sadece bir sanatçı sınıfıydı. Daha en bastan Hajime yine en zayif unvanını almıştı bile.

Günün birinde arkadaşlarıyla bir zindandayken, biraz saldırdıkları canavar yüzünden biraz da kendisi çaktırmadan öldürmek isteyen sınıf arkadaşları yüzünden, dibi görünmeyen bir uçurama düşüyor.

Orada verdiği mücadele ve almak istediği intikamın hırsıyla donuşum yasayan Hajime`nin hikâyesini izleyeceğiz.

Diger Isimleri:

ありふれた職業で世界最強 (小説)

平凡职业成就世界最强

From Common Job Class to the Strongest in the World (Novel)

Turleri :

Aksiyon Fantastik Harem Macera Psikolojik Romantik Seinen

Yazar:

Chuuni Suki

Yil: 2013

Orijinal Ulkesinde Durumu:

10 Web Cildi (Devam ediyor)

147 Bölüm (Devam ediyor)

Ingilizce cevirisi:

Japtem

Türkçe çeviren site

lightnovelturkce.wordpress.com

BÖLÜMLER

1.BÖLÜM(bir gün içinde eklenecektir )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

elinize sağlık bir kaç gün içinde sizin serileir okumaya baslıcam desemde haftaya pazartesi bütlerim bitiyo o zaman baslarımm :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.