Jump to content
dark_572

çeviri istek anime :Hello!! Kiniro Mosa Moretsu Pirates,Burst Angel,Zettai Karen

Öne Çıkarılan Mesaj

Hello!! Kiniro Mosa sezon 2

281.jpg

Kategorisi: Komedi, Okul Hayatı, Yaşamdan Kesitler

Tanıtm :Animemizin konusu Omiya Shinobu adlı lise öğrencisi Japon kızın, İngilterye doğru kısa bir yolculuğa çıkmasıyla başlıyor. Londraya giden Shinobu, annesinin eski bir arkadaşının yanında konaklıyor. Kaldığı evde kendisiyle aynı yaşta olan Alice ile tanışıyor. Shinobu Japonya'ya döndükten sonra, Alice Shinobu'ya japonya'ya geleceğine dair bir mektup yolluyor ve Shinobu'nun okuluna transfer oluyor. Okul transferi sayesinde Japonya'ya gelen Alice'in, Shinobu ile birlikte geçireceği maceraları konu alan 12 bölümlük bir seri, şahsen hoşuma gitti. İzlemenizi tavisiye ederim

 

Mouretsu Pirates

 

94d8P9.png

 

Türü  : Aksiyon Macera Uzay

Tanıtım :Trebuchet MS', Verdana]Marika, Uminoakeboshi olarak bilinen uzak bir galakside lise bire giden genç bir kızdır ve uzayı sevdiğinden uzay gemileriyle ilgili olan okulundaki Yatçılık Kulübü'ne üyedir. Ve ayrıca yarı zamanlı iş olarak okuldan sonra bir kafede çalışır. Annesi Ririka ile yaşayan Marika, bir gün tanımadığı babasının öldüğünü duyar. Ve babasının işinin uzay korsanlığını öğrenir. Babası Gonzaemon Kato, ölmeden önce Bentenmaru adlı uzay gemisinin kaptanıdır ve şimdi ki kaptanlık ise kızı Marika'ya geçmiştir. Marika daha üst üste gelen babasının ölümü ve bir korsan olduğu şokunu atlatamadan kendisine sunulan kaptanlık görevini detaylıca düşünmek ister. Bu sırada Bentenmaru'nun mürettebatından dümenci Kane MacDougall ile Doktor Misa Grandwood onu yakından izlemektedirler. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi Marika'nın sınıfına gizemli bir kız olan Chiaki Kurihara nakil olur. Marika'nın sıradan hayatı artık daha renkli bir hâl almaya başlamıştır.

8 . BÖLÜME KADAR ÇEVRİLMİŞTİR

 

Burst Angel

 

YBNPP2.jpg

 

Türü :Mecha Aksiyon Dram Ecchi

 

Geleceğin Tokyo'sunda, şiddet artık önüne geçilemez bir hal almış, polis güçleri yetersiz kalmıştır. Silah satın alma yaşının düştüğü, her gün onlarca insanın sokaklarda can verdiği şehirde, RAPT adlı özel bir şirket; güvenlik sorununu "dişe diş, kana kan" felsefesi ile çözme iddiasındadır. 4 kız; Jo, Meg, Sei ve Amy'nin ise bu kaos ortamında önlerine çıkmak imkansız... 3D grafiklerle süslü, mecha özelliğinin geri planda kaldığı, az biraz dementia tadında Gonzo eseri.

 

10 . BÖLÜME KADAR ÇEVRİLMİŞTİR

 

Zettai Karen

 

QA7XRv.jpg

 

Türü :Aksiyon Fantastik Komedi Shounen

Gelecekte ESP yeteneklerinin yaygınca görüldüğü bir dünyada Japon hükümeti üç güçlü ESP’yi BABEL (Base of Backing ESP Laboratory) adına çalışmaları için işe alır. Muhtemel en yüksek ESP seviyesi olan 7. seviyedeki işe aldıkları bu kişiler ise ilginç davranışlarda bulunma eğilimleri olan her biri on yaşındaki üç kızdan ibarettir. The Children takımını oluşturan Kaoru, Aoi ve Shiho adlı kızlar, kendilerinden sorumlu Kouchi Minamoto’yla birlikte suçluları durdurmak için harekete geçerler.

17 . BÖLÜME KADAR ÇEVRİLMİŞTİR 51 BÖLÜM DÜR

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Erkek yok mu bu serilerde deyiyorum yazdıklarını görünce( erkeklerde olduğunu biliyorum ama sağda solda. Niye hep kız baş  karakterler ,karakterler sadece bunları mı seviyorsun :) bunları görünce aklımdan kesin love live ve girls und panzer izlemişsindir diye geldi buradakilerin hiç birini izlemeden ne yalan söyleyeyim. Bir tane daha vardı da adını unuttum).

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Erkek yok mu bu serilerde deyiyorum yazdıklarını görünce( erkeklerde olduğunu biliyorum ama sağda solda. Niye hep kız baş  karakterler ,karakterler sadece bunları mı seviyorsun :) bunları görünce aklımdan kesin love live ve girls und panzer izlemişsindir diye geldi buradakilerin hiç birini izlemeden ne yalan söyleyeyim. Bir tane daha vardı da adını unuttum).

Mouretsu Pirates asıl amacım bu anime çevrilmesi  Ginga Kikoutai Majestic Prince animesi gibi hoşuma giti bu seride  bayağıdır bekledim çeviren yok konu

açtım merak etme bunda erkek var :D dedim doluluk  olsun aralara serpiştirdim diğer animeleri  :D  bi dakine söz erkek kahraman olanları ekleyip isticem  :) 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×