Jump to content
  • Mod

kotchi desu!!


Recommended Posts

adım Berkay, 20 yaşındayım Istanbul Bilgi Üniversitesi Işletme Enformatiği 1. sınıf öğrencisiyim. Çevirmen olarak görev yapacağım. üniversite hazırlık zamanında başlayıp (tam zamanı)  bırakamadığım animeler; japonca'ya ve japon kültürüne aşık etti beni. Son 3 aydır Taksim Japon Kültür'de Japonca dersleri alıyorum ve her hafta daha da bağlanıyorum bu dile. En sevdiğim animeler: NARUTO, Gintama, Death Note bu üçlünün pek bozulacağını sanmıyorum. Naruto yu da geçecek bir anime serisi bulabileceğimi sanmıyorum, her zaman 1 numara oldu benim için. Alt komşum da bir anime sevdalısıdır ve izlediği 2 siteden birisi Anisekai idi bana o göstermişti, gerçi bende fansub seçerken anisekai seçerdim başka siteden izlediğim zamanlar. insanlara yeni şeyler öğretmek hem sevdiğim hemde sevildiğim bir alan o yüzden arkadaşlarım kendi aralarında bana BerquaiSenpai'der. unutmadan Güven Sanatta çalışıyorum her türlü cosplay ya da sanat malzemesi  yardımı için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...