Jump to content
libero1i

God Eater (9/9) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

God Eater

pzZ6Em.png

Çevirmen: lKyra

Düzenleme: EmiYuusha

Karaoke: bgmgmgm

Encoder: libero1i

Tür: Aksiyon, Şeytanlar, Fantezi, Doğaüstü, Askeri

Bölüm sayısı: 13

Orjinal İsmi: ゴッドイーター

Yayın Tarihi: 5 Temmuz 2015

Konu:

Uzak Doğu, 2071,Tanrıların bölgesi.

2050'lerin başında, "Kehanet Hücreleri" denen yaşam formları Dünya yaşamı üzeinde kontrol edilemeyen bir tüketime başladı.

Yırtıcı iştahları onların ilk olarak dehşet, sonra korku ve son olarak da "Aragami" adıyla anılmasına sebebiyet verdi.

Geleneksel silahlara tamamen bağışıklık sahibi olan bu düşmanlar yüzünden, şehir medeniyeti çöktü ve insanlık her gün yıkılmaya daha da yaklaştı.

İnsanlık için sadece tek umut ışığı vardı.Tanrı Arkları'nın (Kehanet Hüclerleri'ni birleştiren yaşayan silahlar) gelişmesiyle birlikte Tanrı Ark'ı kullanıcıları elit bir kuvvete dahil edildi.Kızgın tanrılar tarafından tahrip edilmiş bu dünyada "Tanrı Yiyiciler" çaresiz bir savaşın içindeler...

Preview

-İndirme Klasör Linkleri v2 (720p)-

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

Gizli İçerik

Gizli İçerik

Not: 10-12 arası bölümler animeden bağımsız konusu olduğu için, konuda yer almamaktadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eneeee ben bu seriyi nasıl görmedim ya aqladım .s.s.s xD Şaka bi yana hayırlı ossun genjler seriniz xD Şimdiden emeğinize sağlık :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk bölümü çıktı, çok sağlam bir seri olucak oyunu gibi, üstüne üstlük bir de ufotable yapınca tadından yenmeyecek :)

Evet, yarın yayınlayacağız ilk bölümü, umarım beklentilerimizi karşılar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha yeni izleyebildim konu olarak cok begendim şahsen xD Tek rahatsiz olduğum nokta sanki oyun oymuyormus gibi hissetmemdi izlerken :( Ama saglam bir konu saglam bir işleyiş olacak belli. İzleyeceğim serilerden biri olacak. Emegi gecen arkadaslara teşekkürler elinize sağlık genjler seri bomba xD

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tek rahatsiz olduğum nokta sanki oyun oymuyormus gibi hissetmemdi izlerken :(

Çoğunluk animasyonlardan şikayetçi zaten sanırım, ben de bir türlü ısınamadım şahsen :/

Değişik olmuş ama iyi mi kötü mü karar veremiyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha yeni izleyebildim konu olarak cok begendim şahsen xD Tek rahatsiz olduğum nokta sanki oyun oymuyormus gibi hissetmemdi izlerken :( Ama saglam bir konu saglam bir işleyiş olacak belli. İzleyeceğim serilerden biri olacak. Emegi gecen arkadaslara teşekkürler elinize sağlık genjler seri bomba xD

Zaten seri, oyundan uyarlama :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3. Bölümü şimdi izleyebildim gercekten bir kez daha emeğinize sağlık genjler best ölmüş xD

Dipnot: @EmiYuusha gerçekten logonu görünce hayrete düştüm dehşete kapıldım yamuldum xD Serinin orj. Logosuna birebir yakaladigin uyumun önünde saygıyla eğiliyorum. Ki font, efekt uyumunu geçtim ekstra bi caba verip şekiller yaratman emegini daha da saygıdeğer yapıyor xD Başarılarının devamını dilerim canım ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Ty, kg

:34:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod
Ben 4. bölümü mega'nın klasöründe göremedim. Bir hata vardı da silindi mi? yoksa bende mi bir hata var?

Ufak bir problemden dolayı 4.bölüm klasörden kaldırılmıştır. En kısa sürede eklenecektir. İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.