Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
libero1i

High School DxD (Sansürsüz +16) [12/12] [AniSekai Fansub]

Recommended Posts

:a11: niye bukadar geç çıkıyor bu high yaw abicim haftadan haftaya bünye kaldırmıyo

tabi bütün site tüm emeğiyle çalışıyor teşekkür ederim ama benim öncelikli problemim

BEN SİTENİN ÇOK KARIŞIK OLDUĞUNU DÜÜNÜYORUM LİSTELER KARIŞIK BU ŞİKAYET DEĞİL

ÖNERİ!!!!!!!!!!! :a64:

Öncelikle DxD nin haftadan haftaya çevrilmesi bizden kaynaklı değil anime güncel anime Japonyada haftadan haftaya veriliyor. Bu yüzden bizim hızlı yapmamızla ilgili değil beklemek zorundasınız.

İkincisi karışık olan yerleri İstek ve Şikayet bölümüne yazarsan özel olarak ilgilenmeye çalışırım.

elinize sağlık.çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim

9. bölüm için teşekkürler  çevirmenin dibisiniz

9. bölüm için teşekkürler

şu file factory ne dandik bir sitedir erhan abi gözünü seviyim birdaha oraya uplama ya saat 7de indirmeye başladım arada net gitti şimdi saat 11 daha bitmedi indirmesi 44 kb yle indiriyor net hızıda 20mb az olsa gamda yemicem

İlk 9 bölümde emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.  ;D ;D ;D

Slm, emeği geçen herkese teşekkürler... Sanırım yeni bölümü bugün çıkıyordu çevirisi ne zaman eklenir acaba??

Yeni bölümü Cumartesiyi Pazar bağlayan gece çıkıyor. Fakat biz (Hiryuu Fansub) biraz farklı bir çeviri grubunu takip ettiğimizden 1-2 gün daha geç veriyoruz. Daha iyi bir çeviri için.

Güzel seri şeçmişsiniz.Daha önce mangasını okuyordum.Serisi çıktıktan sonrada perşembe gece yada cuma sabahı Raw izlerdim.Son zamanlarda mangayı geçince konu hadena yada subdesu hangi grup önce çıkarırsa ordan izliyorum.Türkçe izlemek nasip olmadı ama ilerde BD olarak yeniden fansublarsanız yada alt yazı paylaşmak gibi bir düşünceniz olursa tekrar izlerim.Kolay gelsin.

Güzel seri şeçmişsiniz.Daha önce mangasını okuyordum.Serisi çıktıktan sonrada perşembe gece yada cuma sabahı Raw izlerdim.Son zamanlarda mangayı geçince konu hadena yada subdesu hangi grup önce çıkarırsa ordan izliyorum.Türkçe izlemek nasip olmadı ama ilerde BD olarak yeniden fansublarsanız yada alt yazı paylaşmak gibi bir düşünceniz olursa tekrar izlerim.Kolay gelsin.

BD olarak büyük ihtimalle yayınlamayacağız. Fakat seri bittikten 1-2 hafta sonra altyazıları paylaşmayı düşünüyorum. Hem sizin gibi BD olarak bekleyenler için hem de kotalı arkadaşlarımız için ufak bir jest yapmak isterim :)

İlk 9 bölümü izledim iyiymiş emeği geçenlere teşekkürler.

bu 13 bölümde bitecek değilmi yan ibittiken sonra yeni bölümleri yada 2. sezonu gelmeyecek değilmi ?

:a19:

Keşke diyoruz ve ilerde bir OVA sı geleceğini duyuruyoruz ama ne kadar ilerde olur o bilinmez.

pehh bende kafayı bozdum bununla tekrara tekrar izliyorum  :P

10. bölümü büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz emeğinize sağlık:D

eğer ,sterseniz bolumleri erken yayınlayan bi sayfa var ama ing facede bi gurup isteyen ozelden ulassın

Çevirilerimiz Hiryuu Fansub grubunun ingilizce çevirisine göre yapılıyor. Onlarında çıkartmasını bekliyoruz. Biraz geç çıkartıyorlar amaç iyi bir çeviri size sunmak.

sabırsızlıkla bekliyorum

:a11: yeni bölüm ne zaman çıkar acaba solermisiniz ?? :a35:

acaba 10. bölümü ne zaman koyacaksınız bugün normalede 11 çıkıyor 1 hafta oldu 10 çıkalı çevirsini koyasanız harika olcak :D

belkide bir surprız yapıp 2 bolum bırden koyarlar :)))

10. bölüm nerde kaldı acaba bugün 11 i indirdim japaonyada çıktı ama bu kadar geç kalmazdınız zaten 12 de bitiyor sonra bildiğim kadarayıla bir tane ovası kalcak sonra çıkacak ama öncelikle 10 yayınlasanız işler kızışıyor 11 de belli sonra ardında 11 harika olur teşekkürler

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.