Jump to content

Sir Malevolence buralara gelmiş...


Recommended Posts

Merhaba bende çevirmen grubuna yeni katıldım.Adım Oğuzhan ama ozi, oğuz veya nasıl istiyorsanız öyle seslenebilirsiniz.20 yaşındayım Hacettepe Üniversitesinde Diş Hekimliği bölümündeyim. Okul sebebiyle genel olarak Ankara'da ikamet ediyorum.Aslen Bursalıyım. Seviyeli olduğu sürece herşey ile dalga geçerim veya sataşırım. Eğlenmek hayattaki en temel amacımdır. Onun dışında çileği çok severim gerçekten çok severim. Son zamanlarda cosplay yapmaya başladım umarım onları da beğenirsiniz. Favori animem Gintama. Daha iyi bir animenin yapılabileceğini veya yapıldığını düşünmüyorum. Yorumlarımda veya fikirlerimden her zaman objektif olmaya çalışırım, sevmeyen olursa "Haters gonna hate me" olsun. :$ Benden bu kadar. Şimdiden hepinizle tanıştığım için memnum oldum.

Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hoşgeldin Oğuzhan aramıza hoş vakit geçirmen dileğiyle :D Tanıştık ayak üstü zaten Samet Encoder 20 boş vakitlerimde uyurum. Dolu vakitlerimdede uyurum :D Senin aksine en temel şey benim için uykudur :D Tekrardan hoşgeldin :7:

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...