Jump to content
Sir Malevolence

Sir Malevolence buralara gelmiş...

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba bende çevirmen grubuna yeni katıldım.Adım Oğuzhan ama ozi, oğuz veya nasıl istiyorsanız öyle seslenebilirsiniz.20 yaşındayım Hacettepe Üniversitesinde Diş Hekimliği bölümündeyim. Okul sebebiyle genel olarak Ankara'da ikamet ediyorum.Aslen Bursalıyım. Seviyeli olduğu sürece herşey ile dalga geçerim veya sataşırım. Eğlenmek hayattaki en temel amacımdır. Onun dışında çileği çok severim gerçekten çok severim. Son zamanlarda cosplay yapmaya başladım umarım onları da beğenirsiniz. Favori animem Gintama. Daha iyi bir animenin yapılabileceğini veya yapıldığını düşünmüyorum. Yorumlarımda veya fikirlerimden her zaman objektif olmaya çalışırım, sevmeyen olursa "Haters gonna hate me" olsun. :$ Benden bu kadar. Şimdiden hepinizle tanıştığım için memnum oldum.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Hoşgeldin Oğuzhan aramıza hoş vakit geçirmen dileğiyle :D Tanıştık ayak üstü zaten Samet Encoder 20 boş vakitlerimde uyurum. Dolu vakitlerimdede uyurum :D Senin aksine en temel şey benim için uykudur :D Tekrardan hoşgeldin :7:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aileye hoş geldin ^^

 

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×