Jump to content
Ronron

Bebeem Doğum Günün Kutlu Musmutlu Olsun Ali XD

Öne Çıkarılan Mesaj

qbg3.jpg

Ali bebem doğum gunusun kutlu ossun canisi :) Konuyu acabilmek icin terör estirdim çünkü senin doğum gününe özel konuyu sadece ben açarım benim hakkım bu

xD Saka bir yana iyi ki ailemizdesin Ally iyi ki bizimlesin xD Koccaman seviliyorsun bebem, cansin ondan da ötesin hatta. Hepimizde yerinin özel olduguna eminim ama bende bambaska ozel ve kocaman bir yere sahipsin, seviyoruz seni canisi ♡♡♡ Mutlu yaşlar xD

Bu da pembe panjurlu evimizin pastasi ♡♡♡

xD XD xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Alyy qalp 3<  :D İyi ki doğdun kardeşim. Sen olmasan bu trollerin tadına tad katamazdık, film gecelerimizden zevk alamazdık ve en önemlisi wece muhabbetlerinden ötürü haykıra haykıra gülemezdik :D 

İçi dışı bir olan koca yürekli eyyy insan evladı, mutlu yıllar :35:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Mutlu yıllar adamım, nice mutlu sağlık yıllara...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Eski konuyu açtığım 1 saat boyunca hep diken üstünde oldum hep bir tehdit mesajları falan fişman :D İyi doğdun Ali nice senelere :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Çevirmen

Aliii niichaan .d Mutlu mutlu yıllaar ^^ İyi ki varsın abi birlikte daha çooook doğum günü kutlarız inş :64: :112:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu mutlu olsun Alishiiim. ♥ AniSekaili ve bizli bol senelere  başımın pıtırcık belası. :D  :sun:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya sen bir gün daha bekleyemedin mi?

Böylesi güzel bir güne niçin ortaksın? :P

Neyse Fenerlisin sonuçta.  Sırf koyu Fenerli ben bugün doğmadım diye seni kıskanacak değilim (Kıskandı)

İyiki doğdun. İyiki varsın.

Aliii Aliciiimm her şey gönlünce olsun :sun:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya sen bir gün daha bekleyemedin mi?

Böylesi güzel bir güne niçin ortaksın? :P

Neyse Fenerlisin sonuçta.  Sırf koyu Fenerli ben bugün doğmadım diye seni kıskanacak değilim (Kıskandı)

İyiki doğdun. İyiki varsın.

Aliii Aliciiimm her şey gönlünce olsun :sun:

Bekleyemedim :D .. Böylesine güzel bir güne sende fenerli olduğun için ortağım canımcım . . Sende iyi ki varsın inci. İncim mm (:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• .

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.