Jump to content

Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Genç''


Recommended Posts

Cansu Genç ''Cover''

 

oZ2v7k.jpg

 

hatsune_miku_listen_music_render_by_maymugilee-d4rdhjc.png

 

Herkese merhaba arkadaşlar...

 

Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum ? Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. ? Bildiğim yabancı diller, Yunanca, Korece, İngilizce...

En büyük hobim ise şarkı söylemek müzik yapmak ve cosplaylerle uğraşmak ?

Cosplay olarak, ilk cosplayim Naruto'dan Orochimaru oldu. Gerçekten hayranı olduğum bir karakterdi o yüzden fazla özen gösterdim. Sürekli bu karakteri cosplay olarak yapabilirim ?

2. yaptığım karakter ise yine Naruto Shippuuden'den Karin'di. Bunu da biraz kendime benzettiğim için yapmak istedim ?? Cosplay çalışmalarımı da cümlelerimin sonunda ekleyeceğim ?

Müziğin hayatımda yeri oldukça büyüktür. Benim için 'yaşam felsefem' diyebilirim ve bunun yanı sıra önemli olmakla birlikte artık daha da anlamlı bir hale getirmek istiyor ve çaba sarf ediyorum ... ?

2013 Yılında Kore konsolosluğunun düzenlediği K-Pop World Festival Türkiye finalinde 1. oldum. Güney Kore'ye Türkiye'yi temsilen gittim... ve o günden bu yana müzik hayatımda elimden geldiğince gelişmeye ve geliştirmeye özen gösterdim...

Arkadaşlarımın beni tetiklemesiyle de bu işe girdim!

Türkiye'de Anime Cover'ları yapan fazla kişinin olmadığını düşünüyorum ve bunun üzerine ben de arkadaşlarımın desteğini alarak Türkiye'deki en iyi Anime Cover yapan biri olmak hayali ile bu girişimde bulundum ? Her hafta cover çalışması yapmaya özen göstereceğim ve bunu tamamen güncel tutmak için elimden geldiği kadar çok fazla çaba sarf edeceğim.

Sizlerin de desteğini çalışmalarımda bekliyor olacağım ? Umarım çalışmalarımı beğenir ve desteklerinizi sakınmazsınız.

Facebook sayfamı beğenerek, beni orada takip edebilir, aynı zamanda Youtube kanalıma abone olup video paylaşımlarımı orada da takip edip, beni öyle de destekleyebilirsiniz.

Teşekkürler.

ZVYyWk.png

 

Facebook Sayfam   Youtube Kanalım  

 

           

0k8dZo.png              4kD4nJ.png                  

 

 

Cover Çalışmalarım: 

   Tıklayınız

 

Cosplay Çalışmalarımdan, Uzumaki Karin ve Orochimaru Çalışmalarım

 

Uzumaki Karin

pojZqr.jpgkgAN3q.jpg

 

 

Orochimaru

 

lyLaLg.jpgVLAqAj.jpgngk8kB.jpg

 

 

Desteklerinden Ötürü

 

aDMMmO.png      GnORmb.png  N4ggmP.png

 

 
 

 

Link to comment
  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ailemize hoşgeldin Cansu. :D   Bir 3-4 gündür takipdeydim zaten seni. Bugün Cenk sağolsun mahalle muhtarı gibi koşa koşa geldi cover'i dinlettirdi. Baya böyle yani değişik bir tepki verdim  :D Cenk bilir verdiğim tepkiyi  :D  Böylesi işlerle uğraşman çok güzel sesine yüreğine sağlık çokta güzel yorumluyorsun parçaları. Onun dışında Cosplay'lerin zaten efso diyebilirim  :D   Yani hakkatten böyle baya baya  :D İlk alt tarafa koyduğum cover ve yorumların ile tanıdım seni. İşini gerçekten çok iyi yapıyorsun.   Tekrardan hoşgeldin güzel vakit geçirmen ve başarılarının devamınını getirmen dileğiyle ^^

Link to comment
  • Administrators

Başarılarının Devamı Dileğiyle! 

Eminim çok iyi yerlere gelecek ve emeğinin karşılığını kat ve kat fazlasıyla alacağına inanıyor ve tüm kalbimle başarılarının devamını diliyorum.

Ve yeni Cover'larınında burada yer edinecek olması ayriyetten gurur verici. Çalışmalarının en büyük destekçilerinden birisi olarak, tekrar tekrar '' İkkee CANSU'' !

zVg6vg.jpg

Link to comment

çok gzl olmuş ve cosp play lar yakışmış :) gerçek ten coverler türkiyede o kadar bilinmiyor bende yeni  ögrendim cover neymiş kimmiş :) başarılarının devamını diliriz inşallah para kazanacak seviyeye  gelirsin :)

Link to comment

Bu güzel yorumlarınızı ve eleştirilerinizi görmek beni çok mutlu etti gerçekten . :53:

Beğenilmesine çok sevindim. :74:

Umarım dediğiniz gibi daha iyi çalışmalarla güzel şeyler yapacağım ! :9:

Link to comment

Daha önce cover'larla pek uğraşmazdım. Bu çalışmayı görene kadar tabi...

Sesin iyi ve başladığın yola dik adımlar atıyorsun. Cosplay'lere zaten söz bile gerekmiyor. Live action olsa ilk seni alırlardı :D

Takipteyim. Yeni coverlarını merakla beklemekteyim.

Başarılarının devamını dilerim...

Link to comment

Wowww Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edecek çok başarılı bir yetenek daha < 3 Ses olsun cosplay olsun çok beğendim. Başarılarının devamını diliyoruz ablam ^^ Takipteyiz :64:

Ayrıca aramıza hoş geldin <3 <3 <3

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...