Jump to content
CansuGenc

Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Genç''

Öne Çıkarılan Mesaj

Cansu Genç ''Cover''

oZ2v7k.jpg

hatsune_miku_listen_music_render_by_maymugilee-d4rdhjc.png

Herkese merhaba arkadaşlar...

Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum 🙂 Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. 🙂 Bildiğim yabancı diller, Yunanca, Korece, İngilizce...

En büyük hobim ise şarkı söylemek müzik yapmak ve cosplaylerle uğraşmak 🙂

Cosplay olarak, ilk cosplayim Naruto'dan Orochimaru oldu. Gerçekten hayranı olduğum bir karakterdi o yüzden fazla özen gösterdim. Sürekli bu karakteri cosplay olarak yapabilirim 😄

2. yaptığım karakter ise yine Naruto Shippuuden'den Karin'di. Bunu da biraz kendime benzettiğim için yapmak istedim 😄😄 Cosplay çalışmalarımı da cümlelerimin sonunda ekleyeceğim 🙂

Müziğin hayatımda yeri oldukça büyüktür. Benim için 'yaşam felsefem' diyebilirim ve bunun yanı sıra önemli olmakla birlikte artık daha da anlamlı bir hale getirmek istiyor ve çaba sarf ediyorum ... 🙂

2013 Yılında Kore konsolosluğunun düzenlediği K-Pop World Festival Türkiye finalinde 1. oldum. Güney Kore'ye Türkiye'yi temsilen gittim... ve o günden bu yana müzik hayatımda elimden geldiğince gelişmeye ve geliştirmeye özen gösterdim...

Arkadaşlarımın beni tetiklemesiyle de bu işe girdim!

Türkiye'de Anime Cover'ları yapan fazla kişinin olmadığını düşünüyorum ve bunun üzerine ben de arkadaşlarımın desteğini alarak Türkiye'deki en iyi Anime Cover yapan biri olmak hayali ile bu girişimde bulundum 🙂 Her hafta cover çalışması yapmaya özen göstereceğim ve bunu tamamen güncel tutmak için elimden geldiği kadar çok fazla çaba sarf edeceğim.

Sizlerin de desteğini çalışmalarımda bekliyor olacağım 🙂 Umarım çalışmalarımı beğenir ve desteklerinizi sakınmazsınız.

Facebook sayfamı beğenerek, beni orada takip edebilir, aynı zamanda Youtube kanalıma abone olup video paylaşımlarımı orada da takip edip, beni öyle de destekleyebilirsiniz.

Teşekkürler.

ZVYyWk.png

Facebook Sayfam   Youtube Kanalım  

0k8dZo.png              4kD4nJ.png                  

Cover Çalışmalarım: 

Tıklayınız

Cosplay Çalışmalarımdan, Uzumaki Karin ve Orochimaru Çalışmalarım

Uzumaki Karin

pojZqr.jpgkgAN3q.jpg

Orochimaru

lyLaLg.jpgVLAqAj.jpgngk8kB.jpg

Desteklerinden Ötürü

aDMMmO.png      GnORmb.png  N4ggmP.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wow, helal olsun ne diyim. İyi şanslar zaten bu kaliteyle çok popi olursun ilerde, 1 abone de şimdi kazandın. :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sesin çok güzel,gelecek çalışmalarınız da başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çalışmalarının başarılarının devamını diliyorum. Umarım daha da iyi yerlere geleceksindir. :113:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ses güzel, tebrikler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cok iyi olmus orochimaru cansu bunun da ustesinden gelmis tebrik tebrik :D  basarilarinin devamini dilerim aileye hosgeldin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aoi diye bağırırken ses değişik geliyor. Güzel söylüyorsun ama sesi düzenleyecek birini bulmalısın bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Ailemize hoşgeldin Cansu. :D   Bir 3-4 gündür takipdeydim zaten seni. Bugün Cenk sağolsun mahalle muhtarı gibi koşa koşa geldi cover'i dinlettirdi. Baya böyle yani değişik bir tepki verdim  :D Cenk bilir verdiğim tepkiyi  :D  Böylesi işlerle uğraşman çok güzel sesine yüreğine sağlık çokta güzel yorumluyorsun parçaları. Onun dışında Cosplay'lerin zaten efso diyebilirim  :D   Yani hakkatten böyle baya baya  :D İlk alt tarafa koyduğum cover ve yorumların ile tanıdım seni. İşini gerçekten çok iyi yapıyorsun.   Tekrardan hoşgeldin güzel vakit geçirmen ve başarılarının devamınını getirmen dileğiyle ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sesin çok güzel.Umarım böyle devam edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir sesin var Cansucum. Başarılarının devamını dilerim. Takipteyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gercekten super olmus başarılarının devamını dılıyorum  :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Başarılarının Devamı Dileğiyle! 

Eminim çok iyi yerlere gelecek ve emeğinin karşılığını kat ve kat fazlasıyla alacağına inanıyor ve tüm kalbimle başarılarının devamını diliyorum.

Ve yeni Cover'larınında burada yer edinecek olması ayriyetten gurur verici. Çalışmalarının en büyük destekçilerinden birisi olarak, tekrar tekrar '' İkkee CANSU'' !

zVg6vg.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En sevdiğim openingi yapmışın.. Teşekkürler!! Çok güzeldi ayrıca, çalışmalarının devamını beklemekteyim... :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok gzl olmuş ve cosp play lar yakışmış :) gerçek ten coverler türkiyede o kadar bilinmiyor bende yeni  ögrendim cover neymiş kimmiş :) başarılarının devamını diliriz inşallah para kazanacak seviyeye  gelirsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Çok başarılı bir cover olmuş. Telaffuzu güzel ve şarkının içinde kayboluyor, tebrikler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wow çok güzel sesin var...Başarılarının devamını dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu güzel yorumlarınızı ve eleştirilerinizi görmek beni çok mutlu etti gerçekten . :53:

Beğenilmesine çok sevindim. :74:

Umarım dediğiniz gibi daha iyi çalışmalarla güzel şeyler yapacağım ! :9:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce cover'larla pek uğraşmazdım. Bu çalışmayı görene kadar tabi...

Sesin iyi ve başladığın yola dik adımlar atıyorsun. Cosplay'lere zaten söz bile gerekmiyor. Live action olsa ilk seni alırlardı :D

Takipteyim. Yeni coverlarını merakla beklemekteyim.

Başarılarının devamını dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çalışmaların başarılı olmuş. Orochimaru cosplay on numara olmuş.

Çalışmalarının devamını beklerim

Ailemize hoş geldin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sesin güzel.İyi bir aranjör ile beraber çok iyi şarkılar üretebilirsin gördüm sende o potansiyeli. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başarılarının devamını dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Potansiyel Fazlasıyla Var Biraz Eğitimle Çok Şey Değişebilir.. Çalışmalarında Başarılar Dilerim ^^ Takipteyiz.. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Wowww Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edecek çok başarılı bir yetenek daha < 3 Ses olsun cosplay olsun çok beğendim. Başarılarının devamını diliyoruz ablam ^^ Takipteyiz :64:

Ayrıca aramıza hoş geldin <3 <3 <3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.