Jump to content
shiroyasha91

Boruto: Naruto the Movie’nin Uzun Tanıtım Videosu

Öne Çıkarılan Mesaj

Boruto:Naruto the Movie

 

Daha önce yayımlanan 40 saniyelik kısa videodan sonra, Boruto: Naruto the Movie’nin uzun tanıtım videosu da bir buçuk dakikalık olmak üzere yayımlandı. Yeni videoda ana karakterler daha yakından tanıtılırken, film için KANA-BOON grubunun düzenlediği şarkı “Diver” da yer alıyor.Ayrıca,Japonya’da filmi beyaz perdede izlemeye giden şanslı ilk iki milyon seyirci,mangada daha önce geçmeyen bir hikaye anlatan one-shot manganın yer alacağı özel bir kitapçığa sahip olabilecek. Japonya’da 7 Ağustos’ta vizyona girecek film için siz de heyecanlı mısınız?

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×