Jump to content
  • Mod

Merhaba Arkadaşlar


Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ben Cihat. 18 yaşındayım Yeditepe'de çeviribilim kazandım. Hem uzun zamandır anime izlediğimden hemde biraz çeviri yapıp kendimi geliştirmek istediğimden anime çevirmeye karar verdim.

Zetsuen no Tempest, Another, Hellsing, Monagatari Series, Steins Gate ve Clannad favori animelerimdir diyebilirim.

Kitap okumayı, müzik dinlemeyi ve doğa gezilerini severim. Wowda bir süre hardcore raiderlık yapmışlığım var şu an casual olarak oynuyorum onun dışında lol, csgo gibi oyunlarıda arada bir oynarım teşekkürler.

Link to comment

Hoş geldin cihat abii xD ben 17 yaşındayım ama genelde abi derim yani sen nasıl istersen benim için sıkıntı değil :D Aramıza hoş gelmişsin bayağı zevkli biri gibi geldi bana :D Hadi hayırlısı .d 

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...