Jump to content
libero1i

Onegai☆Teacher (13\13) [Blu-Ray Sansürsüz] [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

Onegai☆Teacher (Kış 2002)

1. PG-13
  2. 12 bölüm
  3. 23 dakika
  4. Dizi

Bilgiler

1. Reyting
    7.2/69K
  2. Kaynak
    Orijinal
  3. Başlangıç
    Oca 10, 2002
  4. Bitiş Tarihi
    Mar 28, 2002
  5. Yayın Durumu
    Vizyondan kalktı
  6. Stüdyo
      • Daume
  7. Türler

Oyuncular

1. Mizuho Kazami
  2. Kei Kusanagi
  3. Ichigo Morino

Ekip

• Yapımcı
    • Yönetmen
    • Ses Yönetmeni

Lise öğrencisi Kei Kusanagi, göl kenarında bir kadının bir ışık hüzmesi içinden çıktığı görür. Bunun bir rüya olduğunu düşünür ve aldırış etmez. Ertesi gün aynı kadını kendi sınıfında üstelik bir de öğretmen olarak görünce, yaşadıklarının bir rüya olmadığı anlar. Yeni öğretmeni Mizuho bir uzaylıdır ve Kei de onun bu sırrını biliyordur. Üst üste gelişen olaylar ikilinin evlenmesine neden olacak, bundan sonra Kei için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. yazan: libero1i
  1. 2496
  2. #759 popülerlik
  3. 121K listeye ekleme
  4. 816 favori
Güncellenme
  • Tüm İsimleri
  • İngilizce Please Teacher!
  • Orijinal おねがい☆ティーチャー
  • Diğer İsimleri Onegai Sensei

Çevirmen: DP Bonus An. Ç.T.

Düzenleme/Encoder/Karaoker: libero1i

KLASÖR LİNKİ

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

• Mutlu 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni seri hayırlı olsun kolay gelsin güzel seri blurayi geliyosa dahada iyi olur aslında :D uzaylı hoca :D felan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

yeni seri hayırlı olsun kolay gelsin güzel seri blurayi geliyosa dahada iyi olur aslında :D uzaylı hoca :D felan

Onur'la anlaş encodesini sen yap bro :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun,çıksa da izlesek. ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Onegai Teacher 1.Bölüm eklenmiştir. İyi seyirler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler elinize sağlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok Teşekkürler Eline Sağlık Dostum  :$

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlııık. ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Onegai Teacher 2.Bölüm BluRay eklenmiştir. İyi seyirler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok İyi Bir Seri Çeviri İle Arşivlemek İçin Aradığımda Düzgün Bir Kalitede Hiçbir Yerde Bulamadım Çeviri İle Uploed Edilmesi Çok İyi Oldu Çok Yakın Zamanda Biterse Çok Memnun Olurum Bu Projenin Destekçisiyim..

(Arşivinizde Olması Gerek En Güzel Serilerden Birisi !)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

3. 4. 5. ve 6. Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler

Çevirmen: DP Bonus An. Ç.T.

Düzenleme/Encoder/Karaoker: libero1i

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler kalan bölümler ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlediğim Romantik Seriler İçinden En Sevdiklerimden 1 Tanesi Diyebilirm Çevirildiğini Görmek Beni Cidden Mutlu Etti İnşallah Başka Seriler Gibi Yarım Kalmaması Umudu İle İyi çalışmalar diliyorum takipteyim...

Bu Seriyi Arşivime Katmak İçin Sabırsızlanıyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

7-8-9-10-11-12-13. Bölüm Eklenmiş, Seri Tamamlanmıştır. İyi Seyirler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

animenin çevirisi için  DP Bonus An. Ç.'ya

animenin geri kalan herşeyiyle ilgilenen ve izlememizi sağlayan libero1i'ye

teşşekkür ederim 

animeyi izlemedim ama indiriyorum emekleriniz için teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alternatif İndirme Klasörleri Eklenmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emeğiniz için teşekkürler ama Bluray yerine 720p yazmanız gerekmektedir, zira Bluray'ın yanından bile geçmiyor. Toplam 3GB tutuyor, Bir Bluray 15 GB'dan aşağı gelmez zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Emeğiniz için teşekkürler ama Bluray yerine 720p yazmanız gerekmektedir, zira Bluray'ın yanından bile geçmiyor. Toplam 3GB tutuyor, Bir Bluray 15 GB'dan aşağı gelmez zaten.

@EgoistO yanlış biliyorsunuz. Bir 1080p Blu-Ray video en ufak bir bozulma yaşanmadan 100mb hatta 75mb de olabilir ve bu işlemin saatler sürdüğünü, farklı işlemlerden geçtiğini de  söylemeden geçemeceyeğim. 

Boyutu ufaltmamızdaki amacı da sanırım söylememe gerek yoktur zira bir arşivci olarak, sadece 1 bölüm  BD videoyu 3gb görsem, indirmez ve arşivlemezdim.

Bu boyut ufaltma işleminin tamamen kişinin encode bilgisine ve kullandığı codec paketlerine bağlıdır. 

Forumda dikkat ettiyseniz çoğu BD videoların boyutu inanılmaz derecede ufaktır. Google'da ufak bir arama ile nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@EgoistO yanlış biliyorsunuz. Bir 1080p Blu-Ray video en ufak bir bozulma yaşanmadan 100mb hatta 75mb de olabilir ve bu işlemin saatler sürdüğünü, farklı işlemlerden geçtiğini de  söylemeden geçemeceyeğim.

Boyutu ufaltmamızdaki amacı da sanırım söylememe gerek yoktur zira bir arşivci olarak, sadece 1 bölüm  BD videoyu 3gb görsem, indirmez ve arşivlemezdim.

Bu boyut ufaltma işleminin tamamen kişinin encode bilgisine ve kullandığı codec paketlerine bağlıdır.

Forumda dikkat ettiyseniz çoğu BD videoların boyutu inanılmaz derecede ufaktır. Google'da ufak bir arama ile nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Sanırım karşında Dünyanın en manyak arşivcisi var (Daha iyisi gelene kadar). Bu konulardaki bilgi birikimini binlerce yerli yabancı dökümanı okuyarak/tarayarak aynı zamanda uzun yıllar sürdürdüğüm çalışmaların sonucunda elde ettiğim tecrübelere dayanarak konuşuyorum. Bir bölümü 3 GB olan ham Bluray bölümler indirmişliğim vardır. 1080p ölçülerini korurayarak sana 96 kbps veri akışı olan bir çalışma çıkartabilirim. boyutu 20-30 MB bile olmaz. Sen 1080p ve Bluray kelimelerini karıştırmışsın sanırım, Bluray ham veri kaynağıdır, içerisindeki ürünler ona bu ismi kazandırıyor. Bitrate değerinden kısmak o dosyayı başka bir forma sokar. Eğer veri kaybı sorunu olmasa stüdyolar da DVD'leri için eksra maalitin altına girmezlerdi. Emin ol bir ham bluray işlenirse artık bluray olmuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Sanırım karşında Dünyanın en manyak arşivcisi var (Daha iyisi gelene kadar). Bu konulardaki bilgi birikimini binlerce yerli yabancı dökümanı okuyarak/tarayarak aynı zamanda uzun yıllar sürdürdüğüm çalışmaların sonucunda elde ettiğim tecrübelere dayanarak konuşuyorum. Bir bölümü 3 GB olan ham Bluray bölümler indirmişliğim vardır. 1080p ölçülerini korurayarak sana 96 kbps veri akışı olan bir çalışma çıkartabilirim. boyutu 20-30 MB bile olmaz. Sen 1080p ve Bluray kelimelerini karıştırmışsın sanırım, Bluray ham veri kaynağıdır, içerisindeki ürünler ona bu ismi kazandırıyor. Bitrate değerinden kısmak o dosyayı başka bir forma sokar. Eğer veri kaybı sorunu olmasa stüdyolar da DVD'leri için eksra maalitin altına girmezlerdi. Emin ol bir ham bluray işlenirse artık bluray olmuyor.

Cahillik mutluluktur sözü bu olsa gerek. E-buy'da, alibaba'da ve bir çok satış sitesinde mini mkv formatında Blu-Ray video satışı mevcut.

Bittrate kısarak video boyutunu küçültebiliceğini söylerek, bu konuda ne kadar cahil bir birey olduğunu zaten belli ediyorsun.

Baktığım kadarı ile 18 yaşında ya varsın, ya yoksun. Sen daha bu boyutta yokken, biz bu işin içindeydik. 

Senden ricam cahilliğini ötede yaşa ve bu işi büyüklerine bırak.. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Mega ve google drive linkleri çalışmıyor

@abidingokcekaya Mega ve gdrive linklerini kaldırdım. Cloud.mail.ru klasör linkinden sorunsuz indirebilirsiniz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.