Jump to content
Ronron

Bugün Kerem'in Doğumgünüsü İmiş!!!! (İyi Ki Doğdun Baka :D)

Öne Çıkarılan Mesaj

İyi Ki Doğdun Baka Baka Baka Kerem :D

J6LEaY.jpg

Öncelikleeee iyi ki doğdun keremmm iyi ki doğdun da gırgır yapıyoz beddua skili felan açıyoz stres atıyoz yani :D  :42: Al bu da pastan :D  :35:

D9XkPO.jpg

Bu arkadaşı sana özel getirttik :D  :74: Kendisi sana doğum günü pastanı servis edecek :D Serviste çok iyidir sdhfshjdfg  :132: :43:

rRLd37.jpg

Ammavelakin tabisi beni gördü bu arkadaşlar ve bıyıqın cazibesine kapıldılar... (Şaşırdık mı? Hayır dhfdhfkdfhgd :42: ) Ve sonuç olarak biz pastayı yedik sana kalmadı baka baka baka!!! :D :D :D

Şakayı hadi bi yana bırakalım bugünlük hadi sana kıyaqım olsun hadi yine iyisin baq sjdfjdshf :D Ultiyi de kapadım :D Bugün die pls demicem sana çünkü zaten yaşlandınnnn zaaaaaaaa

xD

Tamam tamam kısa kesiyorum :D (Cam kapamicam bgn hatrına :D )

Doğum günüsün kutlu, umutlu, deli dolu geçsin mutluluktan kafayı ye inş :D Hep ailemizde kal e mi? :D İyi ki doğdun Kerem-kun :D Bana bak çok yaşa da ecchi kralı neymiş görsün devri alem :D

NOT: Sana sataşmadan bişi yazamadığımı fark ettim, ancak fark ettim (demek ki sorun tabisi bende değil sende taam mı?!!!!) sıradan olmuş artık atışmak :D baka baka baka Neko Kerem :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi ki doğmuşsun kerem niichanım :'( :'( :'( hayır  bugün ağlamıcam :'(   :121:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Mutlu yıllar bra <3 <3 <3 

Kimse Keremin doğum gününü kutlamamış zuhahhaha :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Mutlu yıllar la kerem .s 

dışlanmışsın gibi gördüm bir an :D :D :D :D :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ronron sataşmadan yazamıyor :'( doğduğuma pişman olduğum ilk doğum günüm :'( "die pls demicem" derken bile die pls diyor :'( 

ayrıca zevkimi de biliyor bak loliler nekolar :D pastayı yiyin zaten bana kızları bırakın yeter xdxd

ağır da tsundere :'(

alıntı olmadı .s niye? çünkü sen orcinalsın .s (yine giydirecektim de, şimdi olmaz dedim .s.s)

İyi ki doğmuşsun kerem niichanım :'( :'( :'( hayır  bugün ağlamıcam :'(   :121: 

büşçan kavay   :9:  aqlmk yoqq!!

Mutlu yıllar bra <3 <3 <3 

Kimse Keremin doğum gününü kutlamamış zuhahhaha :D 

kimse kim!! ben öyle birini tanımıyorum :'(

Mutlu yıllar la kerem .s 

dışlanmışsın gibi gördüm bir an :D :D :D :D :D 

sağol bari .s 

bni dşlymzsnz!!

Ashriel;

Doğum günün kutlu olsun Kerem. ^^

sağol Ash :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

sn kmdn .s.s İyi ki doğdun bro :D Sen olmasan kimle goygoy yapcuk biz :D Arada gel özletme :D Tekrardan hepi bört dey :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun kerem oni-chan.Nice mutlu senelere geç oldu ama.s Netin azizliğine uğradım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sn kmdn .s.s İyi ki doğdun bro :D Sen olmasan kimle goygoy yapcuk biz :D Arada gel özletme :D Tekrardan hepi bört dey :D 

eyvallah mübarek :D -de im not goigoi :'(

tekrardan eyvallah :D

Doğum günün kutlu olsun kerem oni-chan.Nice mutlu senelere geç oldu ama.s Netin azizliğine uğradım.

sana da eyvallah mübarek :D geç meç önemli değil :D burda da elektrik çok gidiyo mesela :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.