Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Admin

Bleach (Fall 2004)

1. PG-13
  2. 366 episodes
  3. 24 minutes
  4. TV

Details

1. Rating
    7.8/733K
  2. Source
    Manga
  3. Aired
    Oct 5, 2004 - Mar 27, 2012
  4. Status
    Finished Airing
  5. Studio
      • Studio Pierrot
  6. Producer
    • TV Tokyo
    • Aniplex
    • (and 4 more)
      • TV Tokyo
      • Aniplex
      • Dentsu
      • TV Tokyo Music
      • Studio Kelmadick
      • Shueisha
  7. Licensor
      • VIZ Media
  8. Genres

Cast

1. Ichigo Kurosaki
  2. Rukia Kuchiki
  3. Renji Abarai

Crew

• Director
    • Episode Director
    • Storyboard
    • Episode Director
    • Storyboard
    • Key Animation
    • Episode Director
    • Storyboard
    • Animation Director
    • Key Animation

Ichigo Kurosaki is an ordinary high schooler—until his family is attacked by a Hollow, a corrupt spirit that seeks to devour human souls. It is then that he meets a Soul Reaper named Rukia Kuchiki, who gets injured while protecting Ichigo's family from the assailant. To save his family, Ichigo accepts Rukia's offer of taking her powers and becomes a Soul Reaper as a result.

However, as Rukia is unable to regain her powers, Ichigo is given the daunting task of hunting down the Hollows that plague their town. However, he is not alone in his fight, as he is later joined by his friends—classmates Orihime Inoue, Yasutora Sado, and Uryuu Ishida—who each have their own unique abilities. As Ichigo and his comrades get used to their new duties and support each other on and off the battlefield, the young Soul Reaper soon learns that the Hollows are not the only real threat to the human world. written by https://myanimelist.net/
  1. #38 popularity
  2. 1479K members
  3. 51K favorites
Updated
  • All Names
  • English Bleach
  • Original BLEACH - ブリーチ -

1 - 250 Arası Linkler

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.

251 - 366 Arası Linkler

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.

• Like 11

teşekkürler

İlk mesajım  :a64:  :a19: :a19:

Teşekkür ederim.

İsteyene Filejungle' klasörüde verebilirim.

teşekkürler

Teşekkürler

Acaba alternatif olarak mediafire da kullanılabilir mi? Paralel DL ye izin verdiği için çok kullanışlı oluyor.

teşekkürler

teşekkürler bugun hızlı cıktı bölüm, 364 güzeldi  :a19:  byakuya ne güzel biçti öyle

364 için çok teşekkürler

yeni bölüm için teşekkürler

çok teşekkürler

Sonunda bu da bitiyor keşke naruto ile one piece'de bitse :a44:

bleach bittti  :a5: bende bittim bu bu hafta içinde biten 3. güzel anime bende bittim :a51: final bölümü ne zaman gelir  :a22:

şaka maka bildiğin bitti valla.

Bleach arşivimi yenilemeye başladım, tüm bölümleri indireceğim... Tüm emekler için çok teşekkürler...  :a19:

Madem animeyi bitirdiler, mangadan devam :) Daha yanıtlanmamış çok soru var...

Katılıyorum daha öğrenilecek çok şey var son arc zaten tüm sorular cevap bulacaktır =)

Katılıyorum daha öğrenilecek çok şey var son arc zaten tüm sorular cevap bulacaktır =)

Eminim ki TÜM sorulara cevap vermeyecekler...

Bncede bütün sorulara cevap vermezler

Yada bizim "bütün sorular" diye takıldıgımız ayrıntılar gercekten ayrıntı mı? mutlaka okumussunuzdur internette cok fazla teori var heleki bazıları mütiş ama fazla derin ben kubonun o kadar derin düsündügünü sanmıyorum yani bizim bekledigimiz bazı seyler cevapsız kalıcak mutlaka ztn 200 manga kaldı bitişe .s

Üzücü be

Dediğiniz gibi illaki bir çok soruyu cevapsız bırakacaktır Kubo. Ben şahsen kyouraku shunsui ve ukitakenin bankaisini görmessem gözüm açık giderim bu kadar net söylüyorum. Buna yamamoto, urahara kisuke, unohana retsuda dahildir. Daha ichigonun babasının hangi takıma ait olduğunun konusu var. Ayrıca kaptan komamuronun neden köpek şeklinde olduğu da açıklabilir. Yamamotonun gençliği anlatılabilir. Kenpachinin zanpaktousuyla ilk defa konuşması konu edilebilir. Şahsen bunlar olmadığı sürece bleach konusunda hep kafamda soru işareti kalacak.

Dediğiniz gibi illaki bir çok soruyu cevapsız bırakacaktır Kubo. Ben şahsen kyouraku shunsui ve ukitakenin bankaisini görmessem gözüm açık giderim bu kadar net söylüyorum. Buna yamamoto, urahara kisuke, unohana retsuda dahildir. Daha ichigonun babasının hangi takıma ait olduğunun konusu var. Ayrıca kaptan komamuronun neden köpek şeklinde olduğu da açıklabilir. Yamamotonun gençliği anlatılabilir. Kenpachinin zanpaktousuyla ilk defa konuşması konu edilebilir. Şahsen bunlar olmadığı sürece bleach konusunda hep kafamda soru işareti kalacak.

ukitake ve kyorakuyu görmezsem ben ölürüm heralde... Bir bölümün sonunda zarakinin neden shikai veya bankaiye sahip olmadığı ile ilgili dalga geçmişlerdi, "eğer shikaisi olsaydı tüm animeyi yok edebilirdi" diye...

O da doğru şuanki hali yeterince güçlü zaten ama insan merak ediyor işte.Ayrıca tüm SS'de sadece iki kişinin çift zanpaktousu var onların da bankaisini göremezsek yazıklar olsun.Baş komutan bile bu iki öğrencisinin özelliklerini ve zanpaktoularını anlatıncaya kadar bölüm bitmişti.

Bncede bütün sorulara cevap vermezler

Yada bizim "bütün sorular" diye takıldıgımız ayrıntılar gercekten ayrıntı mı? mutlaka okumussunuzdur internette cok fazla teori var heleki bazıları mütiş ama fazla derin ben kubonun o kadar derin düsündügünü sanmıyorum yani bizim bekledigimiz bazı seyler cevapsız kalıcak mutlaka ztn 200 manga kaldı bitişe .s

Üzücü be

Haklısın, sonuçta karşımızda Naruto kadar derin düşünülmüş bir hikâye yok. Bizi Bleach'a bağlayan daha çok "etkileyici savaş sahneleri". Kubo da manga değil poster çiziyor mübarek ve kendisinin de dediği gibi: "Aklıma o an ne gelirse, beni ne eğlendirecekse onu çiziyorum."

"200 manga kaldı" demişsin, 200 manga demek haftada 1 mangadan 4 yıl daha demek oluyor. Pek şimdiden üzülmeye gerek yok gibi :)

Bir de komplo teorim var tabi: Bleach 366'da Ichigo Soul Society'yi terk ederken Rukia'ya: "Görüşürüz" diyor, Rukia da: "Bunu senden kaç defa duydum bilmiyorum" deyince Ichigo "Bu son duyuşun olmayacak" gibisinden bir şey söylüyor ve bölümün sonunda da biz seyircilere "Görüşürüz" diyerek bitiriyor. Son Arc mangada tamamlandıktan sonra (belki o kadar da beklemezler) animenin de devamını göreceğimize dair ufak bir işaret bu sanki...

aynen kubonun manga çizişini hiç sevmiyorum ya her sayfada koca bi karakter bi iki cümle bitti  :a4:

ya ama şöyle bakmak lazım tam 423 bölüm sürmüş aizenin yenilişi - üşenmedim baktım - bu son arcın bence aizen arcından daha derin daha detaylı açık kalan noktaları kapatan bi arc olması dolayısıyla daha uzun olması gerekiyo ama 423 bölüme bakarsak acıkcası 200 az - ha dedigin gibi yıla vurursan 4 yıl orası öyle ama -

ztn ya dedigimiz gibi bizim ileride acıklanır diye baktıgımız cogu sey acıkta kalıcak - urahara gizemi, ichigonun babası, daha bu fullbringi bence ilerde de görürüz, ss kralı, team 0, bence ichigonu hollow kısmı da bi gizem barındırıyor fln fln - yada her bölüm bi sır çözülür ki buda manganın kalitesini düşürür bence  :a54:

arkadaş bi kere çok saçma ben 3 büyükler arasında en uzun sürenin bleach olacagını sanıyordum yani o potansiyel onda gözüküyordu konu bolluğu gizemler fln ama ilk onun biteceği açıklandı  :a11: bence kötü oldu yazık oldu  :a54:

Bleachte 342-350 arası yok fileswap upluod ederseniz sevinirim bide  355 bölümde alternatif olarak fileswap upluod ederseniz sevinirim

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.