Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ellerinize sağlık

aynen kubonun manga çizişini hiç sevmiyorum ya her sayfada koca bi karakter bi iki cümle bitti  :a4:

ya ama şöyle bakmak lazım tam 423 bölüm sürmüş aizenin yenilişi - üşenmedim baktım - bu son arcın bence aizen arcından daha derin daha detaylı açık kalan noktaları kapatan bi arc olması dolayısıyla daha uzun olması gerekiyo ama 423 bölüme bakarsak acıkcası 200 az - ha dedigin gibi yıla vurursan 4 yıl orası öyle ama -

ztn ya dedigimiz gibi bizim ileride acıklanır diye baktıgımız cogu sey acıkta kalıcak - urahara gizemi, ichigonun babası, daha bu fullbringi bence ilerde de görürüz, ss kralı, team 0, bence ichigonu hollow kısmı da bi gizem barındırıyor fln fln - yada her bölüm bi sır çözülür ki buda manganın kalitesini düşürür bence  :a54:

arkadaş bi kere çok saçma ben 3 büyükler arasında en uzun sürenin bleach olacagını sanıyordum yani o potansiyel onda gözüküyordu konu bolluğu gizemler fln ama ilk onun biteceği açıklandı  :a11: bence kötü oldu yazık oldu  :a54:

Aslında Naruto'nun normalde 2012 sonları 2013 başlarında bitmesi gerekiyordu.Seri çok sattığı için editörler seriyi uzatma yoluna gittiler. İyi mi yaptılar? Naruto'ya olan saygım yarı yarıya azaldı.Yani Naruto'nun Bleachten önce bitmesi gerekiyordu.

aynen kubonun manga çizişini hiç sevmiyorum ya her sayfada koca bi karakter bi iki cümle bitti  :a4:

ya ama şöyle bakmak lazım tam 423 bölüm sürmüş aizenin yenilişi - üşenmedim baktım - bu son arcın bence aizen arcından daha derin daha detaylı açık kalan noktaları kapatan bi arc olması dolayısıyla daha uzun olması gerekiyo ama 423 bölüme bakarsak acıkcası 200 az - ha dedigin gibi yıla vurursan 4 yıl orası öyle ama -

ztn ya dedigimiz gibi bizim ileride acıklanır diye baktıgımız cogu sey acıkta kalıcak - urahara gizemi, ichigonun babası, daha bu fullbringi bence ilerde de görürüz, ss kralı, team 0, bence ichigonu hollow kısmı da bi gizem barındırıyor fln fln - yada her bölüm bi sır çözülür ki buda manganın kalitesini düşürür bence  :a54:

arkadaş bi kere çok saçma ben 3 büyükler arasında en uzun sürenin bleach olacagını sanıyordum yani o potansiyel onda gözüküyordu konu bolluğu gizemler fln ama ilk onun biteceği açıklandı  :a11: bence kötü oldu yazık oldu  :a54:

Aslında Naruto'nun normalde 2012 sonları 2013 başlarında bitmesi gerekiyordu.Seri çok sattığı için editörler seriyi uzatma yoluna gittiler. İyi mi yaptılar? Naruto'ya olan saygım yarı yarıya azaldı.Yani Naruto'nun Bleachten önce bitmesi gerekiyordu.

Atışma yok arkadaş :D

Atışma yok :D Sadece information  :a15:

Teşekkürler, bu seriye daha yeni başlıyorum :D

bitmesi kötü oldu

Teşekkürler harika paylaşım olmuş Fileswap tan premium gibi indiriyorum . Yalnız 342 - 350 arası bölümler fileswapta yok yardımcı olursanız çok sevinirim . Başarılarınızın devamını diliyorum .

Eksik bölümler en kısa sürede eklenecektir...

Emeği geçen herkesin ellerine kollarına sağlık çok teşekkürler

fleswap tan indiriyordum ama 2 gündür download edemiyorum download yazısına tıklayınca invalid id diyor yardım edebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

fleswap tan indiriyordum ama 2 gündür download edemiyorum download yazısına tıklayınca invalid id diyor yardım edebilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Fileswap bazen öyle hata verebiliyor yakında düzelecektir...

Uzun zamandır böyle bir forumun açılmasını bekliyordum. Bağlantım yavaş olduğu için muhtemelen indirme yapamayacağım; ama arşiv yapmak isteyenler için böyle forumlara kesinlikle ihtiyaç var. Elinize emeğinize sağlık. İnşaallah uzun yıllar aynen devam eder.

Bleach acaba kanal mı değiştiriyor diye düşündüm ama final yazdığınıza göre herhalde temelli bitti. Her şeyin bir sonu var deyip köşeme çekiliyorum. :D

Uzun zamandır böyle bir forumun açılmasını bekliyordum. Bağlantım yavaş olduğu için muhtemelen indirme yapamayacağım; ama arşiv yapmak isteyenler için böyle forumlara kesinlikle ihtiyaç var. Elinize emeğinize sağlık. İnşaallah uzun yıllar aynen devam eder.

Bleach acaba kanal mı değiştiriyor diye düşündüm ama final yazdığınıza göre herhalde temelli bitti. Her şeyin bir sonu var deyip köşeme çekiliyorum. :D

Teşekkürler öncelikle herkesin böyle güzel bir seriyi rahatlıkla indirebilmesi için arkadaşlarımız günlerce uğraşıp FileSwap linkini oluşturdular.

Bir diğer konu ise evet gelen duyumlara göre kanal değiştiriyorlarmış. 1 Sezon sonra yani 1 yıl içinde tekrar başlıyacağı söyleniyor bencede başlamalı.

Bleach'in ne kadar hayran kitlesi olduğu belli. İllaki bir kanal çıkıp alıcaktır. Altın yumurtlayan tavuk kesilmez sonuçta. Daha animede aydınlanmamış çok konu var çünkü.

:a60: Final Olması Çok kötü ya :((

Paylaşim için teşekkürler...

Emeğiniz için teşekkür ediyorum. İzlemediğim sona bıraktığım seriydi. :) Bilerek bırakmıştım, artık izlemeye başlayabilirim. :D

en son ben aizen ile olan savaşın sonunda bıraktım izlemeyi tam olarak kaçıncı bölüm idi hatırlamıyorum yardımcı olur musunuz kalanını indirmek istiyorum

fileswap başka hiçbir yerde yok müthişsiniz  ;D

Elinize sağlık tüm bölümlerin filswap olması ayrı bir zevk oldu :)

ellerinize sağlık  :D :D

Bleach ede el atalım :D

Seri için teşekkürler yakında başlarım :) :a19: :a19:

ftp servera yüklenecekmi acaba bölümler

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.