Jump to content
Senbonzakura

Yeni Sword Art Online Filmi

Öne Çıkarılan Mesaj

2015 Dengeki Bunko Autumn Festivali’nde Reki Kawahara’nın Sword Art Onlineserisinden esinlenilen yeni bir anime filmin geleceği açıklandı. Ayrıca Dengeki Online bir duyuru videosu yayınladı. Videoda animenin yayınlanan bölümlerindeki önemli olaylar gösterilirken yeni bir filmin geleceği duyuruldu.

aa1.jpg

Yeni Sword Art Online Filmi Merakla Bekleniyor

Sword Art Online filmi projesi tamamen yeni bir anime çalışması olacak. Kawahara film için yeni bir hikaye yazacak, filmin yönetmenliğini ise Tomohiko Ito yapacak.

 

Kadokawa, yeni sayısı 10 Ekim’de çıkacak olan Dengeki Bunko Magazine’ye filmle ilgili detaylı açıklamalar yaptı.

Festivalde ayrıca 131 şarkılık Sword Art Online Music Collection’ın 17 Ocak’ta Japonya’da satışa çıkacağı duyuruldu. Serinin daha önce yayınlanmamış şarkıları da bonus olarak Blu-ray Disc’te yer alacak.

KAYNAK: COSPLAY TÜRKİYE

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×