Jump to content
Mayumi

Merhaba,

Öne Çıkarılan Mesaj

[justify]Merhaba arkadaşlar, bana Mayumi diye seslenebilirsiniz. 20 yaşındayım, 2 dil üzerinden Mütercim Tercümanlık öğrencisiyim, 2 yıl Viyana Üniversitesi'nde eğitim gördüm. (2-2-2 olmuş eheh.) Anime izlemeye nadiren vakit buluyor olsam da manga ve manhua okumayı oldukça seviyorum. Uzun soluklu takip ettiğim tek anime Naruto olmasına rağmen Katekyo Hitman Reborn!, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter ve Haikyuu!! gibi shounen anime/manga serilerinin de yeri ayrıdır bende. Harem ve shoujo mangalardan animeleri gibi kaçınırım, hikayenin ana unsuru aşk ise seriler beni sarmıyor ne yazık ki. Uzun bir süre roleplay yazmamın ardından cosplaye yönelmeye karar verdim birkaç yıl önce. Frp oynarım ve DM'lik yaparım ama bu işlere biraz ara verdim. Nadiren de olsa web tasarım ve grafik tasarım ile uğraşıyorum, ancak çevirmenlik esas mesleğim. Umuyorum ki iyi vakit geçireceğim ailenizin içinde. ^-^[/justify]

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.
 -sama detected | Oha a4 :D  Aramıza hoşgeldin Mayumi ( Diyelim, öyle istiyorsun madem :D ). Hoş ve güzel vakit geçirmen dileğiyle. İyi forumlar ^^ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbulduk! Shingeki no Kyojin en sevdiğim serilerden biri gerçekten de, bir süredir Levi cosplayi için hazırlanıyorum.  :46:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.