Jump to content
Xyzzy

Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works (12/12+1) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Çevirmen

Fate/stay night: Unlimited Blade Works (Sonbahar 2014)

1. R-17+
  2. 12 bölüm
  3. 28 dakika
  4. Dizi

Bilgiler

1. Reyting
    8.3/275K
  2. Kaynak
    Görsel roman
  3. Başlangıç
    Eki 12, 2014
  4. Bitiş Tarihi
    Ara 28, 2014
  5. Yayın Durumu
    Vizyondan kalktı
  6. Yayın saati
    Pazar, Saat: 00:00
  7. Stüdyo
      • ufotable
  8. Türler

Oyuncular

1. Saber
  2. Rin Toosaka
  3. Archer

Ekip

• Yapımcı
    • Yapımcı
    • Yönetmen
    • Film Şeridi

Okyanus ve dağlarla çevrili Fuyuki şehri, çok eski bir ayine tanıklık yapar. Sahibinin istediği tüm dilekleri yerine getirdiği söylenen Kutsal Kase"yi bulmak için yedi ustaya, Kase tarafından seçilen yedi kahraman ruh verilir. Bu yedi kahraman ruh veya hizmetçi: Silahşör, Mızrak Savaşçısı, Okçu, Süvari, Büyücü, Suikastçi ve Savaşçı"dır. Her usta, hizmetindeki ruhla bir anlaşma ile bağlanacak ve diğer usta ve hizmetçileriyle sadece tek bir çift hayatta kalana kadar sürecek bir savaşa girecektir. Bu savaşın adı 'Kutsal Kase Savaşı'dır. Bu hikaye Rin Toosaka üzerine yoğunlaşmaktadır. Babasının ölümünden sonra Rin, hizmetçisi Okçu ile saygın Toosaka ailesinin tek varisi olarak Kutsal Kase Savaşı"na girer. Kısa süre sonra onunla aynı lisede okuyan Shirou Emiya adlı bir çocuğun da savaşa girdiğini öğrenir ve ölümcül bir yara aldığı sırada onun tarafından beklemedik bir şekilde kurtarılır. Çok geçmeden Rin, Shirou ve onun hizmetçisi Silahşör ile birlikte Kutsal Kase Savaşı"nı kuşatan komploları yıkmak amacıyla harekete geçer. Böylece hikaye ilerler ve Shirou"nun güçleri ve 'kahraman' olma yolundaki boyun eğmeyen iradesinin arkasındaki sırlar açığa çıkmaya başlar. yazan: Deat H Note.
  • Tüm İsimleri
  • İngilizce Fate/stay night [Unlimited Blade Works]
  • Orijinal Fate/stay night [Unlimited Blade Works]
  • Diğer İsimleri Fate/stay night, Fate - Stay Night

Çevirmen: Xyzzy

Düzenleme ve Karaoke: MaxweLL

Encoder: Ashriel

Klasör Linkleri

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

Gizli İçerik

Gizli İçerik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

0-1-2. Bölümler eklenmiştir. Keyifli Seyirller..

Çevirmen: Xyzzy

Düzenleme: MaxweLL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3-11. Bölümler eklenmiştir. Keyifli Seyirller..

Çevirmen:Xyzzy

Düzenlemeve Karaoke: MaxweLL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:9: :64: <3 :85:  Mükemmelsiniz  uzun zamandır  Arşivim için AniSekai Ailesi´ni  bekledim  

Bekledim uzun zaman    ikiledim :D  idare edelim  

Elinize Emeğinize Sağlık  Çok Teşekkür ederim      

ufak bir not Ana sayfa Afiş 2006 yapımının 4a5eaFate%20Stay%20Night.jpgFate Stay Night : Unlimited Blade Works | AniSekai  acaba dedim 2006 mı    sonra UBW´ yi gördüm  :D benim gibi yanılgıya düşen olur belki Forum kısmı Normal onda sorun yok ana sayfadan buraya sıçradım :D

neyse uzun lafın kısası  sonunda beklediğime  değecek buna eminim  gözüm kapalı bir şekilde  indirebilir ve arşivime ekleyebilirim 

:7:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:9: :64: <3 :85:  Mükemmelsiniz  uzun zamandır  Arşivim için AniSekai Ailesi´ni  bekledim  

Bekledim uzun zaman    ikiledim :D  idare edelim  

Elinize Emeğinize Sağlık  Çok Teşekkür ederim      

ufak bir not Ana sayfa Afiş 2006 yapımının 4a5eaFate%20Stay%20Night.jpgFate Stay Night : Unlimited Blade Works | AniSekai  acaba dedim 2006 mı    sonra UBW´ yi gördüm  :D benim gibi yanılgıya düşen olur belki Forum kısmı Normal onda sorun yok ana sayfadan buraya sıçradım :D

neyse uzun lafın kısası  sonunda beklediğime  değecek buna eminim  gözüm kapalı bir şekilde  indirebilir ve arşivime ekleyebilirim

:7:

Seri hakkında bilgili gibisin ben bu seriye başlamayı düşünüyorumda bana hikaye sıralamasını atarmısın acaba çok iyi olur <3 :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

12. Bölümler eklenmiştir. Keyifli Seyirller..

Çevirmen:Xyzzy

Düzenlemeve Karaoke: MaxweLL

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Normalde 25 bölüm değil miydi neden 12/12+1 olarak yazılmış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Normalde 25 bölüm değil miydi neden 12/12+1 olarak yazılmış

Şuanda yapmış olduğumuz Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works serisi 26 bölümlük animenin birinci sezonudur. Üzerinde bulunduğumuz konu 2014 yılını Ekim ayında yayımlanıp, 2014 yılının Aralık ayında sona ermiştir. Serinin "Unlimited Blade Works 2nd" yani 2.sezonu, 2015 yılının Nisan ayında yayımlanmıştır. Konudaki +1 ise serinin prologue bölümünün olduğunu gösterir. Serinin 2nd sezonuna en kısa sürede başlayacağız. @argentswt 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviri için teşekkürler. Elinize, emeğinize sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Klasör Linki eklenmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   1 kullanıcı

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.