Jump to content
itselif

Herkese merhaba

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba arkadaşlar

İsmim Elif, 20 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.

Uzun serilerden favorim One Piece onun dışında en sevdiklerim:

Death Note

Shingeki no kyojin

Tokyo Ghoul

Akame ga kill

Angel Beats

Kuroshitsuji

Psikoloji okuyorum ve 2. sınıftayım. Anime izlemeyi ve çeviri yapmayı çok seviyorum. Umarım hepinizle çok iyi anlaşırız ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aileye hoşgeldin Elif.Güzel vakit geçirmen dileğiyle...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Aramıza hoşgeldin Elif ^^ Güzel vakit geçirmen dileği ile ^^ İyi forumlar ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar

Death Note

Shingeki no kyojin

Tokyo Ghoul

Akame ga kill

Angel Beats

Kuroshitsuji

Psikoloji okuyorum ve 2. sınıftayım. Anime izlemeyi ve çeviri yapmayı çok seviyorum. Umarım hepinizle çok iyi anlaşırız ^^

Memnun oldum bende mert :) .Sosyoloji 3.sınıf öğrencisiyim bende alanlarımız yakın biraz.Tokyo'yu bende çok severim ilk sezon efsanedir zaten.Hoşgeldin bu arada :ups:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar

Death Note

Shingeki no kyojin

Tokyo Ghoul

Akame ga kill

Angel Beats

Kuroshitsuji

Memnun oldum bende mert :) .Sosyoloji 3.sınıf öğrencisiyim bende alanlarımız yakın biraz.Tokyo'yu bende çok severim ilk sezon efsanedir zaten.Hoşgeldin bu arada :ups:

Memnun oldum mert  :) Evet kardeş bölümlerdeyiz ^^ 

Aynen √A da fena değildi ama ilk sezon bir başka.

Hoş bulduk öyleyse^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar

Death Note

Shingeki no kyojin

Tokyo Ghoul

Akame ga kill

Angel Beats

Kuroshitsuji

Memnun oldum bende mert :) .Sosyoloji 3.sınıf öğrencisiyim bende alanlarımız yakın biraz.Tokyo'yu bende çok severim ilk sezon efsanedir zaten.Hoşgeldin bu arada :ups:

Memnun oldum mert  :) Evet kardeş bölümlerdeyiz ^^

Hoş bulduk öyleyse^^

Aaa çevirmenmişsin şimdi fark ettim anisekai fansub içindesin o zaman bu kaliteli çevirilere seninde mi katkın var yani :) .Öyle ise süpermiş daha iyi anlaşırız.Bende bir ara çevirmenlik yaptım ama benim ki hem oyun sektöründeydi hemde kontrol üzerineydi direk salt çeviri değil yani :) .O yüzden diğer fansublara çok eleştri yaptım bir aralar ak*i s*ra ve ad*n*s in çevirmenleriyle vs konustuk bolca :D .ad*n*s'teki arkadaş ''hay a*k'' ve ''k*dum*n sivrisinekleri'' ile ''kusottare'' (lanet olsun/lanet olası/lanet herif) aynı şey deyince çok bi şaşırmıştım :D .Sonra sizin fansubu buldum allahtan çok nadir diğer fansublardan izliyorum o zamanda elimden geldiğince çeviriye bakmıyorum :D :D .Danmachi izledin mi ? .Çok güzel seridir 13 bölüm sadece insan üzülüyor kısa diye ama kesin izlenmesi gereken bir seri :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar

Death Note

Shingeki no kyojin

Tokyo Ghoul

Akame ga kill

Angel Beats

Kuroshitsuji

Hoş bulduk öyleyse^^

Aaa çevirmenmişsin şimdi fark ettim anisekai fansub içindesin o zaman bu kaliteli çevirilere seninde mi katkın var yani :) .Öyle ise süpermiş daha iyi anlaşırız.Bende bir ara çevirmenlik yaptım ama benim ki hem oyun sektöründeydi hemde kontrol üzerineydi direk salt çeviri değil yani :) .O yüzden diğer fansublara çok eleştri yaptım bir aralar ak*i s*ra ve ad*n*s in çevirmenleriyle vs konustuk bolca :D .ad*n*s'teki arkadaş ''hay a*k'' ve ''k*dum*n sivrisinekleri'' ile ''kusottare'' (lanet olsun/lanet olası/lanet herif) aynı şey deyince çok bi şaşırmıştım :D .Sonra sizin fansubu buldum allahtan çok nadir diğer fansublardan izliyorum o zamanda elimden geldiğince çeviriye bakmıyorum :D :D .Danmachi izledin mi ? .Çok güzel seridir 13 bölüm sadece insan üzülüyor kısa diye ama kesin izlenmesi gereken bir seri :)

Evet çevirmenim ama yeni başladım o yüzden henüz çok katkım olduğunu söyleyemem  :ups: Çok oluyor o tarz hatalar ya ama ne güzel sen de baya iç içeymişsin çeviri işiyle ben de zaten Anisekai i diğerlerine göre daha çok beğendiğim için katıldım sen de gelirsin belki aramıza  :D Duymuştum ama izlemedim o seriyi başlayayım en kısa zaman da sen de öneriyorsan   :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar

Death Note

Shingeki no kyojin

Tokyo Ghoul

Akame ga kill

Angel Beats

Kuroshitsuji

Hoş bulduk öyleyse^^

Aaa çevirmenmişsin şimdi fark ettim anisekai fansub içindesin o zaman bu kaliteli çevirilere seninde mi katkın var yani :) .Öyle ise süpermiş daha iyi anlaşırız.Bende bir ara çevirmenlik yaptım ama benim ki hem oyun sektöründeydi hemde kontrol üzerineydi direk salt çeviri değil yani :) .O yüzden diğer fansublara çok eleştri yaptım bir aralar ak*i s*ra ve ad*n*s in çevirmenleriyle vs konustuk bolca :D .ad*n*s'teki arkadaş ''hay a*k'' ve ''k*dum*n sivrisinekleri'' ile ''kusottare'' (lanet olsun/lanet olası/lanet herif) aynı şey deyince çok bi şaşırmıştım :D .Sonra sizin fansubu buldum allahtan çok nadir diğer fansublardan izliyorum o zamanda elimden geldiğince çeviriye bakmıyorum :D :D .Danmachi izledin mi ? .Çok güzel seridir 13 bölüm sadece insan üzülüyor kısa diye ama kesin izlenmesi gereken bir seri :)

Evet çevirmenim ama yeni başladım o yüzden henüz çok katkım olduğunu söyleyemem  :ups: Çok oluyor o tarz hatalar ya ama ne güzel sen de baya iç içeymişsin çeviri işiyle ben de zaten Anisekai i diğerlerine göre daha çok beğendiğim için katıldım sen de gelirsin belki aramıza  :D Duymuştum ama izlemedim o seriyi başlayayım en kısa zaman da sen de öneriyorsan   :)

Daha önerdiğim kimse beğenmedim demedi :D .Büyük ihtimalle sende benim gibi şu moda giriceksin '' Neden 13 bölüm ya

:( :'( ''

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.