Jump to content
Ronron

Bizim Bigim'imizin Doğum Günüsüüüü (qalp,qalp,qalp)

Öne Çıkarılan Mesaj

Begüümmmm Doğum Günüsün Kutlu Ossuuunnn <3

p80dVo.jpg

Hımm, şey şimdi ne desem bilemedim ben  :72: Valla hayatımıza bodoslama çooook güsel girdin bea bigim... Birini bu kadar seveceğimi, bu kadar kendim gibi göreceğimi hele ki bunun sanaldan felan olacağına ihtimal vermezdim

xD Keza bizim timin alayı böyle kesin :D Ama şunu iyi biliyorum iyi ki hayatımızdasın, iyi ki ailemizdesin xD AniSekai ailesinde olman bir yana iyi ki benim ailem oldun öle diim yani... Anladın sen :D Odun bi insan olduğum için duygularımı daha fazla dile getiremiyorum xD Gerisi bizim özelimiz hem sjdhfhjdsgfs <3

VX0oPR.png

Doğum günüsünün şerefine sana hediyelerimizi sunuyoruz: Açılış biricik Yato'muz ile oldu

xD Arada seni bile sinirlendirebilen bazı insanlar olabiliyor, o zaman ekipçe senden tırsıyoruz djfkhshdfkjs xD <3 <3 <3 Bunu benim sölemem çok absürt ama ossun, sen bizim canımızsın <3 

o8jGpb.jpg

Tabiisi sana özel biricik yagusuklularımız arasında Mikoto olmazsa olmazdı

xD  :109:  :93: Mikoto ve Anna bizim için apayrı bir yere sahip xD <3 

Pasta resmi koymadım, inan aramadım bile çünkü sana layık olan yok jskfhsdhfs (sıvama mod on) Şaka bi yana cidden pasta resmi vs aramak yerine dedim kendi kendime yaaa bırah yaaa binerim arabama giderim yanına başbaşa yerim pastamı bigimimle <3 jfhskdhfs

Kıssadan hisse sevdiğin elemanlar daha bi mutlu eder diye düşündü seni :D 

5mgPbD.jpg

Şaka bir yanaaa (ya hiçkimsenin doğum günüsünü kutlamakta bu kadar zorlanmamıştım

:( Konu sen olunca cidden ne desem bilemiyorum ifade edemiyorum sadece candan ötesin bu kadar diim <3) ailemizden hiç gitme bigim sensiz olmaaaazzzz eksik kalırım  :62:  :45:

Umarım yeni yaşın sana bol bol etkinlik altını getirir de deli gibi harcarsın sjdfhkjsdjfh Seviliyorsun hem de en kocamanından öpülüyorsun <3 

Nice mutlu güzel yaşlara bebemmm tabisi bizimle birlikte <3 xdxdxd

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bigim aplaaaaağğ dogum gunun kutlu olsun  :9: gercekten cok iyi birisin iyi ki varsin :74: bana cizdigin nic resmini de hâlâ unutabilmis degilim  :74: qalpqalpqalp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

qısqandım @bgmgmgm Doğum günün kutlu olsun niisan xD İyi ki varsın xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

<3 Begiiiiiiiiiiiii iyi ki doğdun, iyi ki aramızdasın bebeğim  <3 

Tabi ki seni tanımaktan çok çok çok mutluyum, hatta AniSekai ailesi olarak mutluyuz. :53:

Aa bir de o güzel gülüşünü yakından gördüğüm için de fazlasıyla şanslıyım  :$ 

AniSekai'li kocamaaaaaaan bir ömür diliyorum <3 <3 <3  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Ablacim .d Neechanlarin en gavayiiisi (diyemicem snsmms hareme ihanet edemem hsjsj ) Iyi ki varsın ablacim gerek cok bayildigim cizimlerin olsun  gerek Sekaiye geldiginden beri kendini surekli gelistirmeye calisman cabalan cok mikemmel isler ortaya koyman olsun ablacim .d AniSekaiden hic gitme .d Seni cok seviyoruz neechan .d gonul isterdi ki sana ozel bi cizim yapaydum .d sinavlarim bitsin yaparim ama :333 birlikte mutlu mutlu yillara neeechanim ,d Neee!! 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

<3 <3  :29: Doğum günün kutlu olsun oneechan!  :29: <3 <3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara sağlıklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:74: Doğum günün kutlu olsun begüm abla..İyi ki varsın nice anisekaili senelere...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Çevirmen

İyi ki doğdun Begüm abla :D bana çok iyiliğin dokundu, çevirmenliğe başladığımdan beri bir sürü konuda bana yardımcı oldun, sayende fazla acemilik çekmedim. :) Senin gibi bir koordinatörüm olduğu için çok şanslıyım. :D  Her şey için teşekkürler. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur, başarı getirir inşallah. :D AniSekai'de daha nice yılları birlikte geçirmek dileğiyle!  :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aaa. Begü doğum günün kutlu olsun. nice senelere pıtırcığım.  Ne yazacam pek bilmiyorum ama . İyi ki tanımışım seni iyi ki aramıza girmissin  ( nasıl girdin onu da hatırlamıyorum ama ). Kısaca ben öküz olduğum için fazla anlamam bu konulardan . Neyse bizli bol doğum günlere bebem <3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Nice mutlu yılllara begü :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Amanın xD Ne desem bilemedim tüm yazıyı ve yorumları kocaman şapşal bir sırıtışla okudum resmen! :53:

Neechanım iyiki gelmişim, iyiki katılmışım aranıza  <3 İyiki tanımışım sizleri...

Çok çok çok çok çok çok... çok ama çok teşekkür ederim. Yaguşuklularım için ayrıca teşekkür ederim pastadan daha dadlu oldu  :42: Hepinizi çok seviyorum <3  İyiki varsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nice mutlu yaşlara  :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buraya ne yazacagımı bende bilemedim.

:( Doğum günün kutu olsun Begüm'cüm. İyi ki gelmişsin araıza iyi ki beraber çalışmışız.

Daha nice serilerde birlikte olalım. Bol AnSekaili yıllara.

Yeni yaşın sana bütün iyilikleri getirsin tatlısı.

Yatooo ve Mikato ayrı bir olayy. <3 <3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.