Jump to content
Dragneel.61

Claymore için

Öne Çıkarılan Mesaj

Selamün Aleyküm Anisekai Dostlarımız :) :)  Bir şey sorayım !! Claymore varya fragmanı izledim güzel hellsing gibi fena super be :D  Şey Claymore burada konu var mı ? ben İndirmek istiyorum ... Sadece Size Soruyorum zaten :) Lütfen Bana söyler misiniz ? Claymore konusu var mı ben arıyorum bulunmadım ... Bana yardım edecek misiniz ... Rica Edebilirim :) İyi Günler AniSekai Dostlarımız :) 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Claymore yok lakin site içi arama motoru ile aradığını daha rahat bulabilirsin. ^^

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Claymore yok lakin site içi arama motoru ile aradığını daha rahat bulabilirsin. ^^

 

 

Sanmıyorum Kardeş ... burada en iyi anisekai istiyorum diye :) :) Çevirmek harikaydı... Megaz filan ona istiyorum dedim :) :)  Burda En İyi Anime - Manga Çevirmek için AniSekai diyorum :) :) Sitenin çok beğendim zaten :) Ama Claymore yokmuş  :( Neyse torrent'e indirdim altyazılı buldum ... Tamamdır... Evet Hayırlı Günler AniSekai Dostlarımız :) 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×