Jump to content

Tüm Anisekai ailesine kocamaaaaan bir merhaba!


Recommended Posts

Herkese Merhaba, öncelikle aranıza katıldığım için çok mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Umarım uzun ve hoş bir birlikteliğimiz olur. Kendimden bahsetmem gerekirse, psikoloji bölümü öğrencisi olmakla birlikte modellik, tiyatro vb birkaç hobiyle de yakından ilgileniyorum. Daha önce çalıştığım yabancı dizi çevirmenliği grubundan bir anime sever olarak ayrılıp aranıza katılmaya ve daha fazla anime çevirmekte size yardımcı olmaya karar verdim. Çevrilmemiş anime bırakmayana kadarda burada olmayı umuyorum. Herkese iyi günleer :)

Link to comment
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Merhaba  Hoş Geldin   AniSekai Ailesine   bu büyük Aile  sayesinde  bir  Anime sever olarak beğendiğim arşiv yapacak olduğum serileri  kontrol yapmadan   gözüm kapalı şekilde  indiriyor izliyorum ciddi anlamda  AniSekai çeviri olarak en beğendiklerim arasında  zaten bir elin  beş parmağını geçmez 

neyse uzun lafın kısası  şimdiden çevirecek olduğun  serileri dört gözle bekliyor    eline emeklerine sağlık diyorum Hoş Geldin.

 

 

:7:

Link to comment

Hoş geldin... Anisekai'ye başlamış olman çok iyi olmuş, bir fansub'tan daha ilerisi bir dünya denebilir. Bir çok Fansub açıldı bir çoğu kapandı ama anisekai hep açık kaldı. Şimdiden başarılar.

Link to comment

Hoş geldin... Anisekai'ye başlamış olman çok iyi olmuş, bir fansub'tan daha ilerisi bir dünya denebilir. Bir çok Fansub açıldı bir çoğu kapandı ama anisekai hep açık kaldı. Şimdiden başarılar.

Hoş geldiniz. (:

Çok teşekkür ederim. Bende aranıza katılmaktan çok mutluyum, hoşbulduk :)) 

Link to comment

Sen kocaman merhaba demişsin bizde kocaman Ailemize hoşgeldin diyelim. Umarım uzun zamanda ailemizin fertlerinden olursun .:)

 

Çoook teşekkür ederim :) Çok sevimli bir aile bu aile, bende uzun süre burada kalmayı ve bir sürü çeviriye imza atmayi planlıyorum :) 

Link to comment

Memnun oldum :D . Bende Mert Sosyoloji Bölümü 3.Sınıfta okuyorum şu anda :)  . Hiç anime çevirmenliği yapmadım ama bir ara oyun türkçe yamaları yapan bir sitede kontrolleri yapıyordum :D . Tiyatro iyidir ya bende bir zamanlar devlet tiyatrosunda 1-2 oyunda rol almıştım Gaziantep'te ama o kadar sonra geçti gitti  :84: . Hoşgeldin aramıza  :7:

 

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...