Jump to content
Pino

Merhaba Minna-san!!

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba arkadaşlar, ben Ayça. ^^ Aranıza çevirmen olarak katıldım, şimdiden herkesle tanıştığıma memnun oldum. 18 yaşındayım, Ankara'da üniversite öğrencisiyim (normalde İzmir'de yaşıyorum) ve Amerikan Edebiyatı okuyorum. 

Anime izlemeyi ve manga okumayı çok seviyorum. (doğal olarak) Favori animem olarak Miyazaki filmleri haricinde Nana, Fullmetal Alchemist, Toradora ve Ergo Proxy diyebilirim. 

Tekrardan herkesle tanıştığıma memnun oldum, herkese iyi eğlenceler dilerim. ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş Geldin  AniSekai Ailesine     :7:   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş Geldin  AniSekai Ailesine     :7:  

Hoşbulduk. ^_^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz kısa bir karşılama oldu :D       Çevirilerinde  başarılar dilerim    Emeklerin için şimdiden  Teşekkürler  

Benim AniSekai Ailesini sevme nedenim  Aileye katılan kişilerin  Çevirilerinde   ( anime diyalogları dışında ) argo sözler  ve alakasız  argo içerikli çevirmen notları olmadığından ilk tercihim     ( bana denk gelmedi :D )   Nazar   değmesin    Seninde Çevirilerin  bu yolda olur umarım   biz Anime severlere izlemek düşer

boncuk büyük oldu :D

nazar_boncugu1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz kısa bir karşılama oldu :D       Çevirilerinde  başarılar dilerim    Emeklerin için şimdiden  Teşekkürler  

Benim AniSekai Ailesini sevme nedenim  Aileye katılan kişilerin  Çevirilerinde   ( anime diyalogları dışında ) argo sözler  ve alakasız  argo içerikli çevirmen notları olmadığından ilk tercihim     ( bana denk gelmedi :D )   Nazar   değmesin    Seninde Çevirilerin  bu yolda olur umarım   biz Anime severlere izlemek düşer

boncuk büyük oldu :D

Tekrardan yazdığın için teşekkür ederim ^^ Ben de dediğin gibi fazla argo ya da alakasız bir çeviri görmedim Sekai fansub'ına ait, kendi fikrime göre bence de animenin dışına çıkıyor o tür çeviriler. Tekrardan teşekkürler.  :74:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin ayça iyi vakit geçirmen dileğiyle. Ayrıca bi izmirli daha görmek mutlu etti beni :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin ayça iyi vakit geçirmen dileğiyle. Ayrıca bi izmirli daha görmek mutlu etti beni :D

Hoşbulduk, teşekkür ederim. Ben de bir İzmirli gördüğüme sevindim.  :sun:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sekai'ye hoş geldin Ayça, dilerim güzel vakit geçirirsin.  :112:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Ayy hoş gelmişsin ayça <3  :43:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sekai'ye hoş geldin Ayça, dilerim güzel vakit geçirirsin.  :112:

Hoşbulduk, teşekkür ederim.  :46:

Ayy hoş gelmişsin ayça <3  :43:

Teşekkürler Büşra hoşbulduk   :71:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz Ayça. Keyifli vakitler..^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.