Jump to content

Merhabalaar!


Recommended Posts

Adınız: Buğra

Yaşınız: 18

Nereden Katılıyorsunuz: İstanbul Teknik Üniversitesi / İstanbul

Favori  Animeleriniz: Monogatari Serisi, Bakuman Serisi, One Punch Man / Manga olarak da Berserk rakipsiz bir şekilde favorim bayılıyorum ona.

Sitemizi nereden duydunuz? : AniSekai'yi türkçe altyazılı anime izleyip bilmeyen insanlar var mı? :D Çevirmen olarak başvurmayı bir arkadaşım aklıma soktu, uzun süredir de düşünüyordum aslında tetikleyici olmuş oldu bu olay.

Kendiniz hakkında birkaç bilgi: İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 1. sınıfım. 7 senedir animeler ile haşır neşirim, bizim ailede çoğu kişi hayatının en azından bir döneminde çevirmenlik yapmış ben de bir denemek istedim ve AniSekai'ye başvurdum, kabul de edildim, mutluyum :D Japonca hiragana, katakana alfabesi biliyorum onun dışında animelerden öğrendiğim birkaç kelime var, ileride Japonca'mı ileri seviyelere taşımak istiyorum yani anlayacağınız İngilizce'den çeviri yapıyor olacağım :D Bunlar dışında bilgisayar oyunlarını çok severim ileride de oyun geliştiriciliğini bir meslek olarak icra etmek istiyorum, bu konuda da çalışıyorum. Soracaklarınız olursa cevaplandırabilirim. Onun dışında mutluyum aranıza kabul edildiğime umarım siz de beni burada görmekten mutluluk duyacaksınız :D 

Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...