Jump to content
MrGranddy

Merhabalaar!

Öne Çıkarılan Mesaj

Adınız: Buğra

Yaşınız: 18

Nereden Katılıyorsunuz: İstanbul Teknik Üniversitesi / İstanbul

Favori  Animeleriniz: Monogatari Serisi, Bakuman Serisi, One Punch Man / Manga olarak da Berserk rakipsiz bir şekilde favorim bayılıyorum ona.

Sitemizi nereden duydunuz? : AniSekai'yi türkçe altyazılı anime izleyip bilmeyen insanlar var mı? :D Çevirmen olarak başvurmayı bir arkadaşım aklıma soktu, uzun süredir de düşünüyordum aslında tetikleyici olmuş oldu bu olay.

Kendiniz hakkında birkaç bilgi: İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 1. sınıfım. 7 senedir animeler ile haşır neşirim, bizim ailede çoğu kişi hayatının en azından bir döneminde çevirmenlik yapmış ben de bir denemek istedim ve AniSekai'ye başvurdum, kabul de edildim, mutluyum :D Japonca hiragana, katakana alfabesi biliyorum onun dışında animelerden öğrendiğim birkaç kelime var, ileride Japonca'mı ileri seviyelere taşımak istiyorum yani anlayacağınız İngilizce'den çeviri yapıyor olacağım :D Bunlar dışında bilgisayar oyunlarını çok severim ileride de oyun geliştiriciliğini bir meslek olarak icra etmek istiyorum, bu konuda da çalışıyorum. Soracaklarınız olursa cevaplandırabilirim. Onun dışında mutluyum aranıza kabul edildiğime umarım siz de beni burada görmekten mutluluk duyacaksınız :D 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz. ^^

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×