Jump to content
S.Erturk

Kord bey Heppiy börtdey :D @Xyzzy

Öne Çıkarılan Mesaj

SaMod

Yo Bulut-san! O kadar iş yaptık hala tam olarak tanımıyorum seni kardeşim :D Bildiğim bir iki şey varsa da efsanevi çalışkan olman, aksiyon şettiren serilerden zevk alman :D  Vesaire vesaire :D Oğlum harbi fazla tanımıyorum lan seni :D :D "Dips" diyip konuyu ben açayım dedim :D  Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Allah nice sağlıklı, sıhhatli, mutlu seneler geçirmeyi nasip etsin inşallah. Bu çalışkanlığının ödülü olarak seninle istediğin bir seride çalışmayı isterim :D Sen seç :D Yazın falan olsun ama veya yazdan sonra :D  Şimdi gelelim pasta merasimine :D Bakalım neler çıkacak guguldan :D 

batmanbday.jpg

İdare et :D 

recipe_content_135211_item_1.jpg

Biraz da ağlamak lazım değil mi? Sonuç olarak aşçılık bunu gerektirir :D 

Birkaç tane de sübli saldık mı off ki ne off :D 

Bak hani belki diyorum :D Olmasa da olur :D :D 

Bir de şöyle illu illu baktık mı tamamdır :D 

33388.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

#Dipnot: Başka pasta bulamadım bkz hepsini ben yedim :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Nice mutlu yıllara Bulut  (*ossan*)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay bulut sende yaşlanıyon bre kardeşim

xD doğum günün kutlu olsun xD Ronron abin seninle birlikte çalışmaktan gurur duyuyor xD XD xD 

(*ossan*) (*ossan*) (*ossan*)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun^^ Nice birlikte bolca serilere  :43:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bulut bey harbiden ''bulut'' un adın mı soyadın mı olduğunu bile bilmiyorum daha iyi tanışalım la :D nice mutlu senelere, doğum günün kutlu olsun bu arada beraber çalışabilme imkanımız olursa çıkartalım bir iki seri xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Çevirmen

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim   :46:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• .

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.