Jump to content

Merhabalar :)


Recommended Posts

 Merhaba Arkadaşlar

 Ben 20 yaşında Marmara Üniversite'si 2.sınıf öğrencisiyim. İlk anime serüvenime Death Note ile başladım. Sonra izlemeyi bırakmıştım ancak bu sene içerisinde aktif olarak izlemeye başladım. AniSekai ayrı güzel geliyordu ve bu ekipte yer almak istedim. Ayırabileceğim zaman ve verim açısından yapabileceğim en iyi işin redaktör olduğuna karar verdim. Ve aranızdayım. Bu ekipte yer aldığım için çok mutluyum. Umarım 1 ay sonra ana ekipte yoluma devam ederim. Hepinize merhabalar arkadaşlar :)  Her türlü sorularınızda, sorunlarınızda, anlatmak istediğiniz her şeyde sizi dinlerim, kendimce yardım ederim :)

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hoş geldin aramıza. Ben Ayça. ^^

Ben de umuyorum ki ekibimizde kalıcı olursun, şimdiden kolay gelsin ve sen de bir sorun olduğunda söyleyebilirsin. İyi eğlenceler dilerim. ^^

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...