Jump to content
Soyut

Merhabalar ^^

Öne Çıkarılan Mesaj

Adım Cem Berkay 2 isimliyim Cem'i kullanıyorum sizin de Cem'i kullanmanızı isterim. Çorlu'da yaşıyorum. Resim kursuna gidiyorum çizim yapıyorum ki buna anime çizimleri de dahil. Çok güzel hikaye yazdığımı düşünüyorum. Yazdığım ve başkalarına okuttuğum bir kaç hikayem var ve ben bunları manga olarak çizmek istiyorum. Uploader olarak sizinleyim. Uploader olarak başvuru yapmamın sebebi başkalarına birşeyler sunmayı seviyor olmam. Sorumluluk sahibi olduğumu düşünüyorum. İşe girmeyi düşünüyorum bu yüzden sürekli aktif olamayacağım fakat bu upload yapamayacağım anlamına da gelmiyor :) İzlediğim animeleri not defterimde psikopatça kaydediyorum. Şu ana kadar 165 anime izledim ve animeye geçen yaz başladım.En sevdiğim anime... Iıı. Bilemiyorum. Fazla seçici değilim bir çok anime bende yer edindi. Fakat animeye başladığımda izlediğim 5. anime olan Tokyo Ghoul'a en sevdiğim anime diyebiliriz.Şu anki favorimse Kuroko no Basket. 1 senedir erteliyorum ve izlemeye karar verdim iyiki de vermişim. İyi anlaşacağımızı düşünüyorum tekrardan Merhabalar ^^

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aileye hoşgeldin ^^ Keyifli zaman geçirmen dileğiyle.

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aramıza hoş geldin Cem, şimdiden keyifli vakitler dilerim. ^^

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşbuldum ^^

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldiniz,keyifli vakitler. ^^

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Cem. Güzel vakit geçirmen dileğiyle  :) .

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×