Jump to content

Hakkımda ^^


Recommended Posts

   Merhabalar, ben Emre. Oyunlarla kafayı bozmuş bir anime hayranıyım. Hatta günde en az 6 saat oyun oynarım ancak bunun 1 saati hangi oyunu seçmeyi seçer :/ Onun dışında da kalan vaktimi animelere harcarım, bakmam türü ne diye hepsini izlerim :P  Eğer 2 el smite atarsak bide üstüne anime muhabbeti yaparsak sümük gibi yapışırım bırakmam bidaha, sonsuza kadar arkadaş kalırız. Boş zamanlarımda insanları mesaj yağmuruna tutarım ve benimle sosyalleşmelerini beklerim, hatta çoğu arkadaşlık ilişkimin özeti budur. İyi insanımdır ya bakmayın öyle, zarar gelmez benden :D

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...