Jump to content
  • Mod

Kon'nichiwa


Recommended Posts

HiGuys :43:  ! İsmim Emre. Yaş... 18 diyelim işte, 1 ay sonra 18 olacağım. Şimdilik Sakarya'dayım. İngilizce'yi severim. Genel olarak dilleri severim sanırım. Dil öğrenmek zevkli bir şey, denemeyen hemen başlasın bir şekilde. Çevirmen olma amacıyla geldim buraya zaten. Birkaç bölümlük tecrübem var amma daha çok yolumuz var. İşte ne bileyim müzik dinlemeyi seviyorum. Bilen var mı bilmem ama genel olarak "xKito Music" kanalından seçerim şarkıları. Gidip görün sizde. Elektronik müzik ağırlıklı ama kaliteli işler var. 

Bilim-kurgu severim. Hem kitap hem film olarak. Gerçi şu aralar film izlemiyorum, isteğim yok. Ama Ender Serisi'ni okuyorum. Muhteşem bir bilim-kurgu, bunu da tavsiye ederim :) 

Favori animelerim var mı bilmiyorum. Hani izliyorum beğeniyorum, geçiyorum. Zaten çok anime de izleyemiyorum. Çok sarmıyorlar artık. Manga okuyorum ama. Tokyo Ghoul okuyorum, The Gamer, OPM(Mangasını, Webcomic çizimleri çok kötü) takip ediyorum. Daha ekleyecek bir şey yok sanırım ben hatırlamıyorum. 

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...