Jump to content
  • Mod

Hello World


Recommended Posts

Merhabalar,

 

Ben Esile, yeni çevirmen adayı.. Hataylıyım fakat şu sıralar İstanbul'da ikamet ediyorum..27 yaşındayım. Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Üniversiteyi İzmir'de okudum ve bu yüzden midir bilmem İzmir'i çok severim.Televizyonda Ay Savaşçısı ve Şeker kız Candy 'i izlediğimden bu yana anime izler, manga okurum. Resim çizmeyi, dahası sanatın her türlü dalı ile ilgilenmeyi seviyorum. Sinema , fotoğrafçılık, Uzak Doğu kültürleri, seyahat etmek, yeni yerler görmek, keşfetmek ve yeni şeyler öğrenmek hoşuma gider. .Türkanime'de Anisekai çeviri ekibinin ilk giriş müziği dikkatimi çekmişti daha sonraları her izlemek istediğim animenin hazır olarak çevrilmiş olması çok hoş dedim ve ben de buna bir fayda sağlamak adına işte buradayım..

 

Umarım çok güzel işler  yapar ve  güzel arkadaşlıklar ediniriz.

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...