Jump to content
  • Mod

Sadece Tanismak Amacli: Bir Caylak


Recommended Posts

Merhaba Arkadaslar

Ben Baris. Istanbul, Beyoglu dogumluyum. Turkce ogretmenligi mezunuyum. 25 yasindayim. Yaklasik 2 yildir ABD nin OKlahoma eyaletinde yasiyorum. Master yapmaya calisiyorum. (Deniyoruz diyelim.) Yaklasik 9 yildir anime takip ediyorum, 6 yildir da manga okuyorum. Favori bir anime soyleyemem cunku o kadar cok ki. Insan hangi ruh halindeyse ona gore bir favori belirleyebiliyor. Gun geliyor izdirap doluyken, gun geliyor sevincle dolabiliyor insan. Amma illa bir tane belirmek gerekirse One Piece derim neredeyse benle yasit yani. Anisekai Fansub'a mutercim olarak katildim, ve elimden geleni yapmaya calisacagim. (Zaten izliyoruz bari ise yarasin de mi :))) )

Bu sansi bana verdiginiz icin cok tesekkur ederim.... SAYGILAR

                                                                                           THINKINGMAD

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...