Jump to content
Deat H Note.

Mangaka-san to Assistant-san to The Animation (12/12) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin
40zvRp.jpg

Çevirmen: thinkingmad

Redakter: otaku.d

Düzenleme: Lady_Exhilaro

Karaoker: Lady_Exhilaro

Encoder: Deat H Note.

Orijinal Adı : マンガ家さんとアシスタントさんと THE ANIMATION

Type: TV

Bölüm Sayısı: 12

Yayın Tarihi:  8 Nisan, 2014 /   24 Temmuz 2014

Türü : Komedi,Ecchi,Harem,Seinen,Slice of Life

Konu:

Animemiz sapik mangaka Aito Yuuki ve asistani Ashisu Sahato'nun is hayatini konu almaktadir. Baskarakterimiz, Aito Yuuki

sürekli olarak editöründen baski görmektedir, ve kizlar hakkinda hiçbir deneyimi olmamasindan ötürü mangasina referans olmasi

için asistani Ashisu'yu kullanmaya çalisir.

=KLASÖR LİNK=

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

1-12.Bölümler Eklenmiş Seri Tamamlanmıştır. İyi Seyirler...

Alternatif linkler eklenecektir.

Çevirmen:thinkingmad

Düzenleme:Lady_Exhilaro

Karaoker: Lady_Exhilaro

Encoder:Deat H Note.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elinize sağlık, güzel bir seriyi arşivimize katacaz sayenizde. 6 tane ova'sı olması lazım. Ova'ları da çevirilecek mi acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar merhaba... AniSekai ailesinde cevirmenlige yeni basladim ve bu benim ilk cevirim. Yorum ve elestirilerinizi yazmayi unutmayin lutfen. Eksiklerimi gorerek sizlere daha kaliteli hizmet vermek istiyorum. Ben cevirirken cok eglendim, umarim siz de ayni zevki tadarsiniz. IYI SEYIRLER.

NOT: Ovalari cevirmeye basladim. En kisa surede bitirecegim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emeği geçen herkesin eline sağlık :) Güzel bir seri olmuş :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tesekkuler elinize emeginize saglik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

emeğinize sağlık teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sansürlü mü Sansürsüz mü ? :D Bide çok mu standart yoksa karakter kurgularıyla vs izleniri var mı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sansürlü mü Sansürsüz mü ? :D Bide çok mu standart yoksa karakter kurgularıyla vs izleniri var mı :D

Karakterler epey renkli. Aito'ya hem aciyip hem de asik olacaksiniz. Kacirmayin derim. Ayrica sansur derken animenin kendi sansuru var.  :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sansürlü mü Sansürsüz mü ? :D Bide çok mu standart yoksa karakter kurgularıyla vs izleniri var mı :D

Karakterler epey renkli. Aito'ya hem aciyip hem de asik olacaksiniz. Kacirmayin derim. Ayrica sansur derken animenin kendi sansuru var.  :D

Böyle animelerin birde BD-Sansürsüz versionları olur genelde :D Ben şahsen çok fazla böyle anime izlemiyorum izlediğimde ise olması gereken yerde sansür görmek sinir ediyor beni :D Eşek kadar adam oldum hala sansürmü yiyeyim wqewqe :D Sanki Fuck You lafını lanet olsun diye gören o insanın travması gibi geliyor bana Sansürlü Echhi falan izlemek  :pofpof:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterler epey renkli. Aito'ya hem aciyip hem de asik olacaksiniz. Kacirmayin derim. Ayrica sansur derken animenin kendi sansuru var.  :D

Böyle animelerin birde BD-Sansürsüz versionları olur genelde :D Ben şahsen çok fazla böyle anime izlemiyorum izlediğimde ise olması gereken yerde sansür görmek sinir ediyor beni :D Eşek kadar adam oldum hala sansürmü yiyeyim wqewqe :D Sanki Fuck You lafını lanet olsun diye gören o insanın travması gibi geliyor bana Sansürlü Echhi falan izlemek  :pofpof:

Yok merak etmeyin gayet izlemeye uygun bir seviyede. Aradiginizi bulacaginizi dusunuyorum. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler elinize sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Thank you!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürleer!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emeği geçenlerin ellerine sağlık. ?

Linkte dosyalar gözükmüyor. Yeniden yükleyebilir misiniz?

tarihinde ostar542 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.