Jump to content

Trickster: Edogawa Ranpo "Shounen Tanteidan" yori (24/24) [AniSekai Fansub]

Recommended Posts

• Administrators

Trickster: Edogawa Ranpo "Shounen Tanteidan" yori (Fall 2016)

1. PG-13
  2. 24 episodes
  3. 23 minutes
  4. TV

Details

1. Rating
    6.2/35K
  2. Source
    Original
  3. Aired
    Oct 4, 2016 - Mar 28, 2017
  4. Status
    Finished Airing
  5. Studio
      • TMS Entertainment
      • Shin-Ei Animation
  6. Producer
    • Bandai Visual
    • Yomiuri Telecasting
    • (and 5 more)
      • Bandai Visual
      • Yomiuri Telecasting
      • Lantis
      • Asmik Ace
      • JR East Marketing & Communications
      • Sumitomo
      • Akatsuki
  7. Licensor
      • Funimation
  8. Genres

Cast

1. Yoshio Kobayashi
  2. Kensuke Hanasaki
  3. Kaijin Nijuu Mensou

Crew

• Producer
    • Director
    • Episode Director
    • Storyboard
    • Sound Director

Kogorou Akechi is the founder of a private investigation firm known as the Boy Detectives' Club. Together, this group takes on cases both great and small. One of their junior members, Kensuke Hanasaki, is out solving a case one day when he happens upon Yoshio Kobayashi, a mysterious amnesiac boy with an inability to die. After seeing his abilities in action, Kensuke offers Yoshio a deal: join the Boy Detectives' Club and help them solve cases, and in exchange he will find a way to help Yoshio die.

The apathetic Yoshio accepts this deal begrudgingly, unaware of how different his life will become. Although he does not have much use for people, he gradually begins to acknowledge the group as he spends more time with them while solving cases.

Trickster: Edogawa Ranpo "Shounen Tanteidan" yori follows Akechi and the rest of the Boy Detectives' Club as they solve the various cases they are given, all while combating a hidden threat from the shadows—"The Fiend with Twenty Faces." written by https://myanimelist.net/
  1. #7841 rank
  2. #1682 popularity
  3. 110K members
  4. 226 favorites
Updated
  • All Names
  • English Trickster
  • Original TRICKSTER -江戸川乱歩「少年探偵団」より-

Çevirmen: hygieia
Editör ve Karaoker: Lady_Exhilaro
Encoder: S.Erturk

- KLASÖR LİNKİ -

Hidden Content

Reply to this topic to see the hidden content.

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Administrators

Rica etsem Google Drive'a da yüklenebilir mi, internetim başka yerleri açmıyor da

Mega uygulamasını kurduktan sonra herhangi bir sorun olmadan indirebilirsiniz.

İyi Forumlar.

• 3 months later...

Trickster: Edogawa Ranpo "Shounen Tanteidan" yori 17-24. Bölümler eklenmiştir. Seri tamamlanmıştır. İyi seyirler.

Çeviri: Hygieia

Düzenleme&Karaoker: Lady_Exhilaro

kusura bakmayın arkadaşlar o kadar işin arasına bunu da eklemek istemezdim

siz yinede tüm bölümlere bir bir bakarsanız diğer bölümlerde de sıkıntı olabilir ben sadece ilk 11 i check ettim :)

kusura bakmayın arkadaşlar o kadar işin arasına bunu da eklemek istemezdim

siz yinede tüm bölümlere bir bir bakarsanız diğer bölümlerde de sıkıntı olabilir ben sadece ilk 11 i check ettim :)

Tüm bölümleri bizzat kontrol edeceğim. 

• 2 weeks later...

Trickster: Edogawa Ranpo "Shounen Tanteidan" yori 1-24. Bölümler v2 olarak güncellenmiştir. İyi seyirler...

Çeviri: Hygieia

Düzenleme&Karaoker: Lady_Exhilaro

çok teşekkürler elinize emeğinize sağlık kusura bakmayın size iş yükü oluşturduğum için

Söz konusu dahi olamaz. Bir kusur işlemedin. Böyle bir hatayı bildirdiğin için ben çok teşekkür ederim. Arşivlere girmeden müdahele edebilmiş olmam işin en sevindirici kısmı. Animeyi 1. Bölümden itibaren tekrar arşivlersen daha iyi olur. :) 

• 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.