Jump to content

Selamlar!


sys32

Recommended Posts

Selamlar, ben Mustafa. 21 yaşındayım ve İstanbul'da doğup büyüdüm. Yaklaşık 10 yıldır çizim, tasarım genel olarak grafikerlikle ilgileniyorum. Web tasarım ve kodlama amacıyla birkaç grupta bulundum. O nedenle bir grup içerisinde çalışmanın yapılan işi kat kat daha eğlenceli ve başarılı bir hale getirdiğini düşünüyorum. Anisekai'yi izlediğim animelerdeki çeviri grupları üzerinden öğrendim ve siteyi incelerken katılma imkanı buldum. Sanırım anime dünyasıyla da Sailor Moon aracılıyla tanıştım yani ilk göz ağrım diyebilirim. Grupta beraber güzel işler çıkarmayı umut ediyorum, şimdilik herkese bol animeli mutlu günler !!  :)

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...