Jump to content

Geleneksel ellesar67 Doğum Günü Şenliği


Recommended Posts

Geçen sene de ben açmıştım bu konuyu bu sene de ben açmazsam bir yerim düşerdi :D Gelenek haline getirmeliyiz bunu :D Şimdi... Uploader'ların ası kardeşlerin hası biricik kardeşim Enes. 1 sene öncesine nazaran bu sene çok az bağırdım çok az itiştik seninle :D  Geriye dönüp bakınca bağırışmadığımız, didişmediğimiz bir günü bile hatırlamıyorum :D Bu konuya çabuk bir çözüm bulup en kısa sürede dalaşalım :D İşin goygoyu bir yana çok kral adamsın Enes. Birçok insanın sahip olmadığı özelliklere sahipsin kardeşim <3  Sorumluluk sahibi olmandan tut...  ...iyi bir dinleyici olmana kadar.  Sen, ben, bir de öbür şahsiyet :D Güzel kombine olduk dimi :D 7/25 dalaşmalar :D  Oğlum yaa.. :D  Lafı uzatırım da uzatırım o yüzden kısa keseyim balım :D  Kardeşlerin en iyisi, en saykosu, en hası. Doğum günün kutlu olsun. Allah nice seneleri mutlu, huzurlu, birlikte geçirmeyi nasip etsin. Sensiz n'eabardık la biz :D  Gelince bi tatlı yapar gönlünü alırım bu seferlik böyle :D Pasta yok Ayran iç :D  

 

 

yVaL6n.jpg

 

 

Dipnot: Ha bu arada doğum günün falan dinlemiyorum. Yazdım sana bi Tekirdağ. Öptüm say

xD

 

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...