Jump to content

Merhaba


Recommended Posts

Merhabalar, adım Emre Tolga Önder, yaşım 24, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük son sınıf ve Öğretmenlik Formasyonu öğrencisiyim. Galatasaray S.K. bünyesinde Basketbol Antrenörlüğü yapıyorum. AniSekai platformuna ''Çevirmen'' olarak katılmış bulunmaktayım. Daha önce başka platformlarda bu konuda çalışmalarda bulundum. Bu platforma da elimden geldiğince katkıda bulunmayı istiyorum. Umarım yararlı bir süreç olur hepimiz için. Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...