Jump to content

Merhabaa


Recommended Posts

Herkese merhabaa  :)

Ben Gamze, 19 yaşındayıım. İzmir'de okuyorum. Anisekai'yi türkanime sitesinden tanıma şansım oldu. Yalan yok, çok hoş bir girişi var diye epey dikkatimi çekti  :D .  Animeleri son 1 senedir mangaları da son birkaç aydır takip ediyorum ve önyargıyla başlamış birisi için epey fanatiğiyim diyebilirim . Sanırım tür olarak en çok romantik animelere uzağım ya da henüz iyisine denk gelmedim diyelim.

No 6 , No Game No Life , Naruto (Filler bölümleri dahil ^^), Hybrid Child, Death Note, ve özellikle Gintama defalarca izlesem de sıkılmayacağım animelerden  :$

Sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyoruum.

 

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...