Jump to content
S.Erturk

Danshi Koukousei no Nichijou (12/12) [Blu-Ray] [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

SaMod

Danshi Koukousei no Nichijou

ZMndEk.jpg

Çeviri: MrGranddy/hydrojan

Redaktör: Xyzzy

Düzenleme: S.Erturk

Karaoker: S.Erturk

Encoder: Deat H Note.

Tür: Hayattan Kesitler, Komedi, Okul, Shounen

Bölüm Sayısı: 12

Orjinal İsmi: 男子高校生の日常

Yayınlanma Tarihi: 10 Ocak 2012

Kategori: TV Serisi

KONU

Kuzey Sanada Erkek  Lisesi'nin salonlarında aylak aylak dolaşan  3 yakın kafadar: 

hiperaktif hayal gücüne sahip egzantrik lider Hidenori, Tutkulu Yoshitake, ve aklı başında ve sağduyulu

Tadakuni. Yaşamları dev robotlar, gerçek aşk ve çarpıcı dramlarla doludur... en azından renkli hayal güçlerinde.

Aslında onlar sıradan üçlü olarak zaman harcamaya çalışıyorlar, ama hayatın ilginç olmayacağını kim söyleyebilir?

Yeniden sahnelenen karışık bir Rol Yapma Oyunu ya da nehir kenarında 

gün doğumu sırasında beklenmedik romantik karşılaşmalar olmadığı sürece , 

Liseli Çocukların Günlük Yaşamları acayip neşeli , her şey ile ilişkilendirilebilir ama çok sıradan.

Preview

KLASÖR LİNKİ

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Danshi Koukousei no Nichijou 1-12.Bölümler eklenmiştir.

Çeviri: MrGranddy/hydrojan

Redaktör: Xyzzy

Düzenleme: S.Erturk

Karaoker: S.Erturk

Encoder: Deat H Note.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Nice serilere 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Seri için çok teşekkürler, acaba specialler de gelicek mi yoksa gereksizler mi

Bir bakmam lazım. İçeriği ile alakalı bir durum. Bazen specialleri Blu-Ray tanıtımı olarak sunarlar. Eğer tanıtım videoları ise gerekli olduğunu düşünmüyorum. Ancak yine de dediğim gibi bir bakmam lazım. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seri için çok teşekkürler, acaba specialler de gelicek mi yoksa gereksizler mi

Bir bakmam lazım. İçeriği ile alakalı bir durum. Bazen specialleri Blu-Ray tanıtımı olarak sunarlar. Eğer tanıtım videoları ise gerekli olduğunu düşünmüyorum. Ancak yine de dediğim gibi bir bakmam lazım. :)

Aynen öyle, bende izlemediğimden dedim genelde specialler kısa ve tanıtım olmasa bile parodi bölümler yani gereksizler bence, teşekkürler kolay gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• .

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.