Jump to content
Doktor

Selamın Aleyküm

Öne Çıkarılan Mesaj

Selamın Aleyküm arkadaşlar

Adınız:TOLGA

 

Yaşınız:24

 

Nereden Katılıyorsunuz:Eskişehir/Ankara

 

Favori  Animeleriniz:DB,DBZ,DBS/Rurouni Kenshin/Umaru-Chan/Sailor Moon

 

Sitemizi nereden duydunuz? :Umaru-Chan animesi sayesinde animeyi seyrederken ne kadar emek sarfedildiğini fark ettim ve defalarca kez helal olsun dedim aynı şekilde Narutoya başlayınca karşıma yine siz çıktınız.

 

Kendiniz hakkında bir kaç bilgi: Intorn Diş Hekimi, Anime ve Çizgi roman takipçisiyim. Açıkcası 2-3 gün önce anisekai nin sayfası bakım çalışmasına geçince büyük bir üzüntü kapladı içimi daha sonra abuk subuk çevirilerden devam etmek durumunda kaldım indirdiğim altyazılar bile berbattı ingilizce altyazı aradım onlar bile çok eksikti çoğunu bulamadım bugün ki 136.bölüm facisasından sonra şimdi burdayım.

 

Tüm emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum buradan :$

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×