Jump to content

Merhabalar


Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Kendimi tanıtmak için biraz geç kaldım da saglık olsun gec olsun guc olmasın dıyorum. Ben yağız fethiyede doğdum 23 yasındayım  (yada 23 den gun aldım tam bılmıyorum o hesapları). Hayatım istanbul-ankara-abd arasında geçip gidiyor belli bir memleketim yok gibi bir şey.

 

Anime ile o kadar eski bir geçmişimiz yok. Genelde izlemekten çok çevirme işleriyle uğraşıyordum taa ki işe başlayıncaya kadar. Şu anda bütün hayat iş-iş-yemek-iş-yemek.

 

Anime olarak favorim hiç değişmez Naruto. Özellikle anti-sasuke taraftarıyım. Hiç çalışmadan, yan gelip yata yata yok lanetli mühür yok abisinin güçleri derken köşeyi döndü :)

 

Sitedeki arkadaşlara emekleri için teşekkür ediyorum. Umarım bende paylaşımlarla biraz da olsun katlı sağlarım. İyi günler.

 

 

 

 

Link to comment

:a64: Aramıza hoşgeldin Yağız.. Ben Nurcan, 28 yaşındayım her ne kadar sitenin ablası olsam da abla yok lütfen.. :a19: Burada olduğun hiç bir saniyeden pişman olmayacaksın.. Umarım hep birlikte keyfli zamanlar geçiririz.. İyi eğlenceler..  :a52:

Link to comment

Tekrar hoşbulduk arkadaşlar.  :a64:  Umarım bebarer iyi zaman geçiririz.

 

@MyGirl

 

Çeviri işi zaten aklımın bir köşesinde seve seve yardım ederim. Şu anda biraz sıkışığım (sende biliyorsun internet hesaplarımı geri almaya çalışıyorum :D ) o iş bitti zaman ne istersen.

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...