Jump to content
Kimisfans

Dragon Ball [1-153]

Öne Çıkarılan Mesaj

62f88.jpg

Anime tanıtımı için altta ki spoiler koduna tıklayınız.

Anime'nin Adı: Dragon Ball

Diğer Adları: Doragonboru, ドラゴンボール, DB

Kategori: TV Serisi

Tür: Aksiyon, Fantastik, Komedi, Macera

Bölüm Sayısı: 153

Yayım Tarihi: 26/2/1986 ile 12/4/1989 arası

Türkiye'de: Yayımlandı

Yönetmen: Daisuke NISHIO

Senaryo: Shun-ichi YUKIMURO

Animasyon: Minoru MAEDA

Müzik: Shunsuke KIKUCHI

Dizayn: Yuji IKEDA

Orjinal Eser: Akira TORIYAMA

Tanıtım

Goku, ormanda ufak bir kulübede, ölmüş büyük babası Son Gohan'nın ona bıraktığı dört yıldızlı Ejder Topu'yla yaşamaktadır. Goku, bu Ejder Topu'nu, büyük babası zannetmektedir. Bir gün bu ejder toplarını arayan Bulma adında bir kız gelir ve Goku'ye Ejder Toplarının büyüsünü anlatır;

"Yedi tane Ejder Topu varmış. Bunların içindeki yıldızlar sayesinde parıl parıl parlıyorlarmış. Bir taneden yedi taneye kadar hepsini toplarsan ve doğru ilahiyi söylersen, Ejder Shenlong, gelip senin herhangi bir isteğini yerine getirirmiş. Ama yalnızca bir tanesini!!"

Bunun üzerine Goku ve Bulma bol aksiyon ve komedili uzun bir maceraya atılırlar ve Ejder Toplarını aramaya başlarlar.(Anime.gen.tr'den alıntıdır)

Caps için alttaki spoiler koduna tıklayınız.

62l9d.jpg

:dwn:

Media Fire Linkleri

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

Türkçe altyazı için alttaki spoiler koduna tıklayınız.

Gizli İçerik

Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

Not: Tüm alt yazılar uyumludur bazılarında Türkçe karakter sıkıntısı vardı hepsini düzelttim iyi seyirler herkese. Alt yazılar divxplanetten alınmadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintama konusunda belirttiğiniz gibi oluşturmuşsunuz linkleri çok teşekkürler. Müthişsiniz. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kimisfans arkadaşımıza çok teşekkür ederiz. Böylesine bir clasiği tekrar linkleştirerek olabilicek en net görüntü ile ve en düzgün altyazı ile ve en önemlisi en hızlı linkler ile sunduğu için Teşekkür ederiz. Gerçekten taktir edilecek bir çalışma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Media Fire linkleri eklenmiştir iyi seyirler herkese... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

linkler kırık sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Linkler yenilenir mi acaba? :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buyrun. Buradan indirebilirsiniz.

Gizli İçerik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylaşım için teşekkürler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylasım icin tesekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kimisfans arkadaşım acaba sadece altyazıları tekrar ekleyebilirmisin bende raw olan anime var bendeki altyazılarda türkçe karakter sorunu oluyordu sen daha önceden uğraşıp senronlarınıda tam gelene göre yamışındır bir daha eklersen altyazıları sevinirim. teşekkür ederim şimdiiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylaşım için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abilerim 153 bölümü indirdim ama altyazı linkleri kırık internetten bulamadım elinde olan atabilirmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Abilerim 153 bölümü indirdim ama altyazı linkleri kırık internetten bulamadım elinde olan atabilirmi?

Merhaba, eklenen alt yazılar bize ait olmadığından elimizde ne yazık ki mevcut değil.

Alt yazı Paylaşım sitelerinden ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nezamandır Arıyordum Sizi Buldum Çok Ama Çok Teşekkür Ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Linkler çalışmıyor.

tarihinde hasannha tarafından düzenlendi
Duzeltme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

@hasannha konu, üye paylaşımıdır. Üyeye ulaşınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

elinize sağlık

tarihinde cembo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.