Jump to content
S.Erturk

Noragami Aragoto OVA (2/2) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

SaMod

NORAGAMİ ARAGOTO OVA

77510.jpg

Çevirmen: Hygieia
Düzenleme: S.Erturk
Encoder: S.Erturk

Tür: Aksiyon, Macera, Shounen
Kategori: OVA
Bölüm Sayısı: 2

Yayınlanma Tarihi: 17/11/2015 - 17/03/2016

KONU

Manganın basımı sınırlı sayıda yapılan 15. ve 16. ciltlerini kapsamaktadır.

15. cildin DVD'sinin 17 Kasım 2015'te yayınlanması planlandı. Noragami: Shuuishuu adlı spinoff manganın ilk cildinde yer alan bir hikaye olan Nijikan no Teikei ni So Koto (Klişe İki Saatin Ardından) uyarlanmaktadır. 

16. ciltte ise başrollerin "Capypa Ülkesi"ne gittikleri 41. bölüm uyarlanmaktadır.

İNDİRME LİNKİ

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

• Doki 1
  • Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Noragami Aragoto Ova 1-2. Bölümler eklenmiştir. Seri tamamlanmıştır. İyi seyirler...

Çevirmen: Hygieia
Düzenleme: S.Erturk
Encoder: S.Erturk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Emeğinize sağlık gençler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emeği geçenlere teşekkürler.

Yalnız yönetim daha iyi bilir de... Bu indirmek için yorum yazmak şartı nereden çıktı anlayamadım. Muhtemelen daha önce konuşuldu bir fikir birliğine vs varıldı ama ben forumda ilk defa görüyorum. Bana biraz amatörce geldi. Daha öncede benzeri uygulamaları farklı sitelerde gördüm, forumu çöplüğe çevirmişti. Sırf birşeyler yazmak için bolca teşekkür mesajı yazılmıştı. O kadar boş kalabalığın içinde gerçek mesajlar gözükmüyor, dikkati çekmiyordu.

Mesela "Arkadaşlar 14. dk da senkron kayması var" gibi bir mesaj teşekkürler mesajı arasında kayboluyordu.

O kadar emek veriyoruz, insanlar bir teşekkürü bile çok görüyor denebilir, ama o teşekkür bu sırf indirmek için yazılan teşekkür değil bence. Aynı yeri tutmayacaktır.

Bu Nacizane görüşüm 40 küsur yaşındaki bir abinizin görüşüdür..... neyse vardır bir bildiğiniz diyelim.

Emek verip çeviren, encode eden ve upload eden, en ufak virgülünde bile hakkı olan tüm herkese teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin
KontDRACULA, 3 dakika önce yazdı:

O kadar boş kalabalığın içinde gerçek mesajlar gözükmüyor, dikkati çekmiyordu.

@KontDRACULA gerçek mesajlardan kasıt yıllarca bir yorum dahi atılmayan konular ise, sıkıntı olacağını düşünmüyorum. 

KontDRACULA, 6 dakika önce yazdı:

Mesela "Arkadaşlar 14. dk da senkron kayması var" gibi bir mesaj teşekkürler mesajı arasında kayboluyordu.

Hem atılan her mesaj inceleniyor, hemde bu tür mesajlar filtreleniyor. Gözden kaçırmamak gibi bir durum söz konusu değil.

Düşünceniz için teşekkürler.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Öncelikle görüşünüz için teşekkürler. Bir üstte @libero1i'nin de bahsettiği gibi günlerce emek sarf edilen bir uğraşa teşekkür etmeyi bilmeyen yıllanmış üye dostlarımız var. Biraz zoraki olduğu su götürmez gerçek evet. Bu tarz bir teşekkürün gönülden gelmesi daha çok hoşnut ederdi bizi ancak yine bir üst yorumda arkadaşımın da belirttiği gibi, konulara atılan her yorumu sistematik olarak ve ya sistematik olarak değil, filtreliyor dahii olsa konularımıza özenle yaklaşıyoruz ve en ufağından en büyük yorumuna kadar dikkatle okuyup idrak ediyoruz o konuda içiniz ferah olsun. Sizi de biliyorum neredeyse benim tüm serilerimin altında varsınız canı gönülden gelenlerinizi esirgemiyorsunuz bu konuda müteşekkirim. Lafı fazla dolandırmayacağım bu tarz görüşleriniz bizim için nimettir. Teşekkürler. @KontDRACULA

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından banlanır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.