Jump to content
meruemujaeger

Kendimi Tanıtıyorum

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba arkadaşlar.  Resmi olarak adım her ne kadar Mert olsa dahil yıllardır Meruemu adını kullanıyorum. Gerek iş sektöründe gerek arkadaş çevremde. Meruemu  veya Meru diye hitap etmeniz tercihimdir. AniSekai ailesine Uploader olarak katıldım. 93 Doğumluyum. Sakaryalıyım. Ayvansaray Üniversitesinde Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümü mezunuyum. Oyun üzerine 3D Modelleme ve Animasyon üzerine çalışıyorum. Yakın zamanda ilk oyunumuzu Steam üzerinden yayınlayacağız. 3D Sektörüne ilgi duyan arkadaşlar için elimden geldiğince bilgi ve öğrenim konusunda yardımcı olabilirim. İyi forumlar

tarihinde meruemujaeger tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaMod

Hoşgeldin dostum. Kalıcı olman dileğiyle. ^^

  • Doki 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×