Jump to content

Kendimi Tanıtıyorum


Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.  Resmi olarak adım her ne kadar Mert olsa dahil yıllardır Meruemu adını kullanıyorum. Gerek iş sektöründe gerek arkadaş çevremde. Meruemu  veya Meru diye hitap etmeniz tercihimdir. AniSekai ailesine Uploader olarak katıldım. 93 Doğumluyum. Sakaryalıyım. Ayvansaray Üniversitesinde Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon bölümü mezunuyum. Oyun üzerine 3D Modelleme ve Animasyon üzerine çalışıyorum. Yakın zamanda ilk oyunumuzu Steam üzerinden yayınlayacağız. 3D Sektörüne ilgi duyan arkadaşlar için elimden geldiğince bilgi ve öğrenim konusunda yardımcı olabilirim. İyi forumlar

Edited by meruemujaeger
  • Like 2
Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...