Jump to content

Merhabalaar


Recommended Posts

Adım: Aysu

Yaşım: 18

Neredenim: İstanbul

Favori Animelerim: Böyle bir bölüm var, bir şeyler yazmam lazım ama favori anime seçemiyorum. Tabi ki daha çok beğendiklerim oluyor ama hepsinden daha iyi diyebileceğim bir şey gelmiyor aklıma. 

Siteyi nereden duydum?: Türkanime'den öğrenmiştim sanırım, üstünden çok zaman geçti tam emin olamıyorum.

Kendim hakkında birkaç bilgi:

Ve en sevdiğim kısım. Başvurumda da söylediğim şeylerin biraz üstünden geçmek gerekirse: 18 yaşındayım. Yeditepe Üniversitesi'nde Gastronomi ve Mutfak sanatları okuyorum ve birinci sınıftayım. Hayatta genel olarak ilgilendiğim şeyler yemek yapmak, dil öğrenmek, yazı yazmak ve anime izlemek olabilir sanırım. Biri zaten gelecekteki mesleğim ve şu an burada çevirmenlik yaparak diğerlerini de bir araya getirmiş oluyorum, ki bu beni fazlasıyla mutlu ediyor. 

Genel olarak özelliklerimi yazmak gerekirse biraz heyecanlı ve panikli bir insanım. Genel olarak mutluyumdur, ki her zaman hayatta hedefim mutlu olmak olmuştur. Azıcık fazla konuştuğum söylenebilir sanırım. Yaklaşık olarak 12 yaşımdan beri anime izliyorum ve ara verdiğim zamanlar olsa da dönüp izlediğimde beni eğlendiren tek şey o olmuştur, pek dizi veya film izleme alışkanlığım yoktur. 

Herkes gibi ben de elimden geleni yapacağım. Benim buraya gelmemi sağlayan, bana yardım eden veya ilerde yardım edecek olan herkese şimdiden çok teşekkürler ve eğer okuduysanız okuduğunuz için de çok teşekkürler.

  • Like 1
Link to comment
  • 1 month later...
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...