Jump to content
aysugerdan

Merhabalaar

Öne Çıkarılan Mesaj

Adım: Aysu

Yaşım: 18

Neredenim: İstanbul

Favori Animelerim: Böyle bir bölüm var, bir şeyler yazmam lazım ama favori anime seçemiyorum. Tabi ki daha çok beğendiklerim oluyor ama hepsinden daha iyi diyebileceğim bir şey gelmiyor aklıma. 

Siteyi nereden duydum?: Türkanime'den öğrenmiştim sanırım, üstünden çok zaman geçti tam emin olamıyorum.

Kendim hakkında birkaç bilgi:

Ve en sevdiğim kısım. Başvurumda da söylediğim şeylerin biraz üstünden geçmek gerekirse: 18 yaşındayım. Yeditepe Üniversitesi'nde Gastronomi ve Mutfak sanatları okuyorum ve birinci sınıftayım. Hayatta genel olarak ilgilendiğim şeyler yemek yapmak, dil öğrenmek, yazı yazmak ve anime izlemek olabilir sanırım. Biri zaten gelecekteki mesleğim ve şu an burada çevirmenlik yaparak diğerlerini de bir araya getirmiş oluyorum, ki bu beni fazlasıyla mutlu ediyor. 

Genel olarak özelliklerimi yazmak gerekirse biraz heyecanlı ve panikli bir insanım. Genel olarak mutluyumdur, ki her zaman hayatta hedefim mutlu olmak olmuştur. Azıcık fazla konuştuğum söylenebilir sanırım. Yaklaşık olarak 12 yaşımdan beri anime izliyorum ve ara verdiğim zamanlar olsa da dönüp izlediğimde beni eğlendiren tek şey o olmuştur, pek dizi veya film izleme alışkanlığım yoktur. 

Herkes gibi ben de elimden geleni yapacağım. Benim buraya gelmemi sağlayan, bana yardım eden veya ilerde yardım edecek olan herkese şimdiden çok teşekkürler ve eğer okuduysanız okuduğunuz için de çok teşekkürler.

  • Beğen 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin :clap:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×