Jump to content
barizz

Herkese Merhabaaa

Öne Çıkarılan Mesaj

Adım Faika. 19 yaşındayım ve Afyon'da harita mühendisliği okuyorum. Neyle uğraşırsam uğraşayım özellikle müzik dinlemeyi çok seviyorum, olmazsa olmazım diyebilirim. Favori animem kesinlikle Noragami. Onun bendeki yeri gerçekten çok ayrı. Buraya birkaç tane daha yazabilirim tabi ama listenin başını bu arkadaş alıyor.

Çevirmenlik yapmak nereden aklına geldi diyecek olursanız da, aslında uzun zamandır aklımdaydı. Kendimi bildim bileli altyazılı birçok film, dizi ve aralıklı olarak anime izlemeyi sevdiğim için neden benim de bir katkım olmasın diye düşündüm. Hem kendimi mutlu edip aynı zamanda yabancı dilime katkısı olur diye düşündüm hem de izleyiciler için güzel işler ortaya koymak istedim.

O yüzden işte buradayım. Umarım birlikte güzel işler ortaya koyarız, güzel bir aile oluruz. Herkese şimdiden kocaman öpücükler :)

  • Beğen 1

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×