Jump to content

Herkese Merhabaaa


Recommended Posts

Adım Faika. 19 yaşındayım ve Afyon'da harita mühendisliği okuyorum. Neyle uğraşırsam uğraşayım özellikle müzik dinlemeyi çok seviyorum, olmazsa olmazım diyebilirim. Favori animem kesinlikle Noragami. Onun bendeki yeri gerçekten çok ayrı. Buraya birkaç tane daha yazabilirim tabi ama listenin başını bu arkadaş alıyor.

Çevirmenlik yapmak nereden aklına geldi diyecek olursanız da, aslında uzun zamandır aklımdaydı. Kendimi bildim bileli altyazılı birçok film, dizi ve aralıklı olarak anime izlemeyi sevdiğim için neden benim de bir katkım olmasın diye düşündüm. Hem kendimi mutlu edip aynı zamanda yabancı dilime katkısı olur diye düşündüm hem de izleyiciler için güzel işler ortaya koymak istedim.

O yüzden işte buradayım. Umarım birlikte güzel işler ortaya koyarız, güzel bir aile oluruz. Herkese şimdiden kocaman öpücükler :)

  • Like 1
Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...