Jump to content
  • Mod

Azıcık Kendimizi Tanıtalım.

Recommended Posts

Merhaba , ben Seda. Buraya bir arkadaşımın tavsiyesiyle üye oldum ^^ 15 yaşındayım , güzel sanatlar lisesinde okuyorum ^^ Anime izleme tarihim pek uzun değil ama Bleach , D-Gray Man ve Hetalia Axis Powers'ın tüm sezonlarını izleyip bitirdim. Şimdi de Jormungand ve Korra'yı takip ediyorum.

Kendimi bir tanıtayım dedim ^^ Okuduğunuz için teşekkürler ^^

Hoş bulduk Seda ben de Ekin (erkeğim).Yaşıt sayılırız ben de 16 yaşımdayım, Hetalia Axis Powers dışındaki diğer serileri bende takip ediyorum anime zevklerimiz paralel gidiyor eğer böyle animesizlik çektiğin olursa çekinmeden sor bana :D Tekrar hoş geldin sitemize.

Herkese teşekkür ettim :) Ekin bir ara sorarım ^^

güzel sanatlar diyince aklıma dilara chan geldi , o tavsiye etmiş olmasın :)

hoşgeldn bende emre ,(20)  umarım iyi vakit geçirirsin,

Evet Dilara tavsiye etti :D

Aaa :D Seda :D Hoş geldin :D

Ekin senin tavsiyene ihtiyacı yok :D Ne de olsa benimle beraber anime izliyor :D

Dilara direk beni dışladı  :a30:

Konu en iyi arkadaşım olunca annemi bile dışlarım  :a21:

Hoşgeldin Seda, ben Ayşe 25 yaşındayım. Bizim Chibi-chan'ın arkadaşı hoş gelmiş. Sitede iyi vakit geçirmen dileğiyle.  :a64:

Hoş buldum ^^ Ayşe Abla senden çok bahsetti :D Birde İlker Abi , Ayşin , Erhan Abi ve Mert'ten :D

Hoşgeldin Seda, ben Ayşe yaşım 25. Bizim Chibi-chan'ın arkadaşı hoş gelmiş. Sitede iyi vakitmen dileğiyle.  :a64:

Hoş buldum ^^ Ayşe Abla senden çok bahsetti :D Birde İlker Abi , Ayşin , Erhan Abi ve Mert'ten :D

Sağolsun hepimizi sever bizde onu severiz. ^^ Benden bahsetmeseydi görürdü o gününü.  :a11: :a39: :a19: :a29: :a64:

Seni anlatmamak mümkün mü Onigirim  :a30:

Hoşgeldin Seda. Aramıza katılmana sevindim hatta dilara-chan'ın arkadaşı olduğunu duyunca daha çok sevindim. Ancak altta yazılanları görünce...  Demek benden bahsetmemiş sana çok ayıp dilara-chan kınıyorum seni... Bende kendimden kendim bahsedeyim bari... Adım Kartal 23 yaşındayım :)

Hoşgeldin Seda. Aramıza katılmana sevindim hatta dilara-chan nın arkadaşı olduğunud duyunca daha çok sevindim. Ancak altta yazılanları görünce...  Demek benden bahsetmemiş sana çok ayıp dilara-chan kınıyorum seni... Bende kendimden kendim bahsedeyim bari... Adım Kartal 23 yaşındayım :)

Hayır ben herkesi anlattım  :a4: Orada Seda da çok bahsetti demiş zaten  :a4: Seda seni varya !  :a4:

Hoş geldin sefalar getirdin Seda-chan  :a64:

Ben İlker ( o çok bahsettiği ).Yaşım 23.Dilara nam-ı diğer Chibi-chan benim deyişim ile Güzelim'in abisi oluyorum  :a24:

Sitede iyi vakit geçirirsin heralde galiba sanıyorum  :a39:

Daha çok şey vardı aklımda ama unuttum  :a39:

@Kimisfans : Kendini nimetten sayma  :a39:

• Administrators

İlker abi valla cümlene hayran kaldım :D

:D :D :D

Bu arada adım Cenk:D 16 Yaşındayım :D

Sitede Modluk+Çevirmenlik yapıyorum...

Aynı zamanda da yapacağımız proje için hazırlık yapıyoruz :D bir kaç kişi ile beraber :D

Kartal abi bence de Dilara-chan bahsetmiştir :D yazma böyle şeyler:D

Valla küser bize :(

Ben dedim mi benden bahsetmemiş :D :D :D :D :D :D :D

En sevdiğim animeye gelicek olursak

Nickimden belli oluyor :D :D

Sonra Modluk logomdan belli oluyor [2.si]

3.süde Dragon ball :D

başkada yok :D

3. ye profilden bir şey bulamadım :D nabak :D

Umarım sitede eğlenirsin:D

:a64: Hoşgeldin Seda aramıza  :a19: Sınavlarımın yoğunluğundan gelemedim o yüzden hemen dışlanmışım aşkolsun dilaraaa benden bahsetmemişsin :a11: Neyse o bahsetmemiş ben bahsedim bari ben deniz setenay 25 yaşındayım üniversitede okuyorum ama ne hikmestse bitmeyecek diye düşünüyorum :D  :a39: Yakında siteyede de dönüş yapıyorum artık chatango da da uzun uzun tanışırız :D Dilara seninle tanışıklığı kesicem seda ile ilgilencem işte hıh  :a22:

Hepiniz yanlış anlayın zaten :( Bahsettim ben herkesten :( Seda seni varya  :a4:

Chibi chan sen onlara bakma bebetom sana takılmak için yapıyorlar.  :a15: Tabi ki benden bahsetmezsen olmazdı yani Onigiri'nden.  :a19: :a19:

Senden de bahsetmiyeydi de bak neler oluyordu o zaman çok merak ediyorum  :a39:

Dilara bence fazla aşma kendini kanka  :a38:

Bu arada memnun oldum hepinizle tanıştığıma ^^ Dilara herkesten bahsetti ayırca :D Kısacası herkesi zaten tanıyor gibiyim :D

Bu arada memnun oldum hepinizle tanıştığıma ^^ Dilara herkesten bahsetti ayırca :D Kısacası herkesi zaten tanıyor gibiyim :D

Senin yüzünden beni linç edecekler burada  :a11: Sonra en iyi arkadaşını falan kaybedeceksin ; bak hala seni düşünüyorum...  :a6:

Senin yüzünden beni linç edecekler burada  :a11: Sonra en iyi arkadaşını falan kaybedeceksin ; bak hala seni düşünüyorum...  :a6:

ilk defa içinde olmadığım bir sohbeti okurken bu kadar keyif aldım ve güldüm  :a39:

ilk defa içinde olmadığım bir sohbeti okurken bu kadar keyif aldım ve güldüm  :a39:

Ekin beni linç etmeye çalışırlarsa korur musun  :a8:

Vallaha ben anlamam bu arada ilker kızma kartala haklı  :a50: dilara bizi anlatmamakta hatalar yapmış  :a60: kartal ne desen haklısın canım arkandayım benide unutmuş zaten  :a14: kuzu sende girme araya bakim  :a11: seni hatırlamasaydı ben senin neler yapabileceğini biliyorum seni kaç yıldır tanıyorum herkes birşey yapmayacağını sanırda ben sanmam kanmam bu kuzu görünümlü kurt tavırlarına tamam mı  :a46:

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.