Jump to content
dergul

Goblin Slayer

Öne Çıkarılan Mesaj

uzun süredir devam eden mangası ve ekimde başlayacak animesi olan bir seridir. hikaye bir fantezi dünyasında geçiyor. diğer fantezi serilerinden, sertliği(bazı yerlerini hentai olarak algılayabilirsiniz) ve kahramanın gizemliliğiyle ayrılır. baş kahramanımız, goblin takıntısına sahip(rakip tanımlaması, goblinler ve goblin olmayanlardır) ve basit sayılacak silah ve yöntemleri kullanan bir maceracıdır. geçmişte yaşadığı olaylar yüzünden, goblinleri öldürmeyi amaç edinmiştir. hikaye, etrafında toplana ekibiyle beraber, goblinleri avlamasını anlatsa da, büyük bir şeyin parçası olacağının sinyallerini vermektedir. yer yer maceracılara da eleştiri oklarını fırlatmaktadır.(karakterimiz gerek görünüm, gerekse davranış olarak, maceracıların antitezidir.) fantezi türünün en alt türü olan goblinleri çok iyi işlemesiyle, hikaye sürekli gelişmektedir. anlatılacak çok şey var ama, çoğu spolier'a girmektedir. stolen gurubu, mangasının çevirisinde güncelde ama, ilk yılların anlatan, yan hikaye geriden gitmektedir. aşağıda anime fragmanını izleyebilirsiniz.

 

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×